Login
Register

Football » Germany Amateur

Germany AmateurGermany Amateur: Regionalliga Bavaria
15:0005.10.19Heimstetten1 - 4Illertissen
(0 - 3)
15:0005.10.19Aubstadt2 - 0Rosenheim
(1 - 0)
15:0005.10.19Greuther Furth II2 - 0Eichstatt
(1 - 0)
15:0005.10.19Rain/Lech1 - 2Bayreuth
(1 - 1)
15:0006.10.19Schalding-H0 - 0Augsburg II
(0 - 0)
15:0006.10.19Aschaffenburg4 - 0Buchbach
(3 - 0)
15:0006.10.19Schweinfurt0 - 2Nuremberg II
(0 - 0)
21:1507.10.19Burghausen1 - 2Turkgucu At. Munchen
(1 - 2)
20:0011.10.19Buchbach1 - 1Garching
(0 - 1)
20:0011.10.19Rosenheim1 - 1Memmingen
(0 - 1)
15:0012.10.19Aubstadt2 - 0Greuther Furth II
(0 - 0)
15:0012.10.19Turkgucu At. Munchen2 - 0Rain/Lech
(1 - 0)
15:0012.10.19Nuremberg II3 - 1Heimstetten
(2 - 1)
15:0012.10.19Eichstatt2 - 1Burghausen
(2 - 0)
15:0012.10.19Illertissen2 - 1Schalding-H
(0 - 0)
15:0012.10.19Augsburg II2 - 3Aschaffenburg
(2 - 2)
15:0012.10.19Bayreuth3 - 1Schweinfurt
(1 - 0)
20:3018.10.19Memmingen - Buchbach
15:0019.10.19Rosenheim - Greuther Furth II
15:0019.10.19Burghausen - Aubstadt
15:0019.10.19Heimstetten - Bayreuth
15:0019.10.19Rain/Lech - Eichstatt
15:0019.10.19Aschaffenburg - Illertissen
15:0019.10.19Schalding-H - Nuremberg II
15:0019.10.19Garching - Augsburg II
21:1521.10.19Schweinfurt - Turkgucu At. Munchen
20:0025.10.19Buchbach - Rosenheim
15:0026.10.19Turkgucu At. Munchen - Heimstetten
15:0026.10.19Bayreuth - Schalding-H
15:0026.10.19Augsburg II - Memmingen
15:0026.10.19Nuremberg II - Aschaffenburg
15:0026.10.19Aubstadt - Rain/Lech
15:0026.10.19Eichstatt - Schweinfurt
15:0026.10.19Illertissen - Garching
15:0026.10.19Greuther Furth II - Burghausen
21:3031.10.19Memmingen - Illertissen
Germany AmateurGermany Amateur: Regionalliga North
17:3004.10.19Hannover IICancelHamburg II
15:0005.10.19Heider SV0 - 5Wolfsburg II
(0 - 3)
17:0005.10.19Jeddeloh1 - 4Rehden
(0 - 3)
15:0006.10.19St. Pauli II0 - 1Holstein Kiel II
(0 - 0)
15:0006.10.19Havelse0 - 1Norderstedt
(0 - 0)
15:0006.10.19Altonaer 18931 - 1Flensburg
(1 - 0)
15:0006.10.19Lubeck2 - 1Bremen II
(1 - 1)
16:0006.10.19Drochtersen/Assel5 - 1Oldenburg
(3 - 0)
16:0006.10.19Luneburg2 - 1Hannoverscher SC
(1 - 1)
14:0012.10.19Wolfsburg II5 - 1St. Pauli II
(1 - 1)
14:0012.10.19Hamburg II1 - 0Drochtersen/Assel
(1 - 0)
14:3012.10.19Flensburg5 - 1Luneburg
(3 - 0)
16:0012.10.19Rehden2 - 0Altonaer 1893
(0 - 0)
14:0013.10.19Oldenburg2 - 0Jeddeloh
(1 - 0)
15:0013.10.19Holstein Kiel II0 - 0Havelse
(0 - 0)
15:0013.10.19Norderstedt1 - 2Lubeck
(0 - 2)
16:0013.10.19Hannoverscher SC1 - 2Heider SV
(1 - 1)
20:3018.10.19Drochtersen/Assel - Bremen II
14:0019.10.19Hannover II - Norderstedt
17:0019.10.19Jeddeloh - Hamburg II
15:0020.10.19Havelse - Lubeck
15:0020.10.19Altonaer 1893 - Oldenburg
15:0020.10.19Holstein Kiel II - Wolfsburg II
15:0020.10.19St. Pauli II - Hannoverscher SC
16:0020.10.19Luneburg - Rehden
20:0022.10.19Bremen II - Hannover II
20:0025.10.19Havelse - Wolfsburg II
14:0026.10.19Hamburg II - Altonaer 1893
14:3026.10.19Flensburg - St. Pauli II
15:0026.10.19Lubeck - Hannover II
15:0026.10.19Bremen II - Jeddeloh
16:0027.10.19Oldenburg - Luneburg
16:0027.10.19Hannoverscher SC - Holstein Kiel II
16:0027.10.19Norderstedt - Drochtersen/Assel
17:0027.10.19Rehden - Heider SV
20:3029.10.19St. Pauli II - Hamburg II
Germany AmateurGermany Amateur: Regionalliga Northeast
20:0004.10.19Halberstadt1 - 1Lichtenberg
(1 - 0)
14:3005.10.19Viktoria BerlinCancelMeuselwitz
14:3005.10.19Babelsberg1 - 1Erfurt
(1 - 0)
14:0506.10.19Chemie Leipzig2 - 0Leipzig
(1 - 0)
14:3006.10.19Nordhausen1 - 2Cottbus
(1 - 2)
14:3006.10.19Berlin AK1 - 1Rathenow
(0 - 1)
14:3006.10.19BFC2 - 0Auerbach
(2 - 0)
14:3006.10.19Fuerstenwalde1 - 2Altglienicke
(0 - 1)
14:3006.10.19Bischofswerda2 - 7Berlin II
(2 - 4)
20:0018.10.19Erfurt - Bischofswerda
14:3019.10.19Altglienicke - Halberstadt
14:3019.10.19Meuselwitz - Berlin AK
14:3019.10.19Lichtenberg - Viktoria Berlin
14:3019.10.19Rathenow - BFC
14:3019.10.19Auerbach - Nordhausen
14:3020.10.19Cottbus - Chemie Leipzig
14:3020.10.19Berlin II - Fuerstenwalde
20:0021.10.19Leipzig - Babelsberg
19:3022.10.19Viktoria Berlin - Meuselwitz
17:0025.10.19Bischofswerda - Leipzig
20:0025.10.19Viktoria Berlin - Berlin AK
20:0025.10.19Nordhausen - Rathenow
14:3026.10.19Fuerstenwalde - Erfurt
14:3026.10.19Lichtenberg - Altglienicke
14:3026.10.19Halberstadt - Berlin II
15:3027.10.19BFC - Meuselwitz
15:3027.10.19Chemie Leipzig - Auerbach
16:0027.10.19Babelsberg - Cottbus
Germany AmateurGermany Amateur: Regionalliga Southwest
16:0003.10.19Elversberg1 - 0Frankfurt
(0 - 0)
16:3003.10.19Ulm2 - 1B. Alzenau 1920
(2 - 0)
15:0005.10.19Aalen0 - 0Mainz II
(0 - 0)
15:0005.10.19Bahlingen1 - 0Walldorf
(0 - 0)
15:0005.10.19FC Giessen4 - 2Hoffenheim II
(1 - 1)
15:0005.10.19Freiburg II1 - 3Saarbrucken
(0 - 1)
15:0005.10.19Homburg-Saar2 - 1Rot-Weiss Koblenz
(2 - 1)
15:0005.10.19Offenbach3 - 0Balingen
(0 - 0)
15:0005.10.19Pirmasens0 - 5Steinbach
(0 - 3)
20:0011.10.19Hoffenheim II2 - 2Steinbach
(1 - 1)
20:3011.10.19Walldorf2 - 2Offenbach
(0 - 0)
15:0012.10.19Mainz II1 - 0Bahlingen
(0 - 0)
15:0012.10.19Balingen2 - 4Elversberg
(1 - 2)
15:0012.10.19Saarbrucken2 - 0Aalen
(1 - 0)
15:0012.10.19B. Alzenau 1920CancelFreiburg II
15:0012.10.19Rot-Weiss Koblenz1 - 3Pirmasens
(0 - 2)
16:0013.10.19FC Giessen0 - 3Ulm
(0 - 0)
21:1514.10.19Frankfurt - Homburg-Saar
17:0016.10.19B. Alzenau 1920 - Freiburg II
15:0019.10.19Pirmasens - Frankfurt
15:0019.10.19Freiburg II - FC Giessen
15:0019.10.19Bahlingen - Saarbrucken
15:0019.10.19Homburg-Saar - Balingen
15:0019.10.19Offenbach - Mainz II
15:0019.10.19Aalen - B. Alzenau 1920
15:0019.10.19Ulm - Hoffenheim II
15:0019.10.19Elversberg - Walldorf
15:0019.10.19Steinbach - Rot-Weiss Koblenz
20:0025.10.19Frankfurt - Steinbach
15:0026.10.19FC Giessen - Aalen
15:0026.10.19Walldorf - Homburg-Saar
15:0026.10.19B. Alzenau 1920 - Bahlingen
15:0026.10.19Balingen - Pirmasens
15:0026.10.19Hoffenheim II - Rot-Weiss Koblenz
15:0026.10.19Saarbrucken - Offenbach
15:0026.10.19Ulm - Freiburg II
15:0026.10.19Mainz II - Elversberg
Germany AmateurGermany Amateur: Regionalliga West
14:0003.10.19Borussia Monchengladbach II3 - 2Essen
(1 - 1)
20:0004.10.19Verl1 - 1Lotte
(1 - 0)
15:0005.10.19Lippstadt0 - 0Haltern
(0 - 0)
15:0005.10.19Cologne2 - 1Bergisch Gladb.
(0 - 0)
15:0005.10.19Oberhausen3 - 1Homberg
(1 - 0)
15:0005.10.19Rodinghausen3 - 1Dusseldorf II
(3 - 0)
16:3005.10.19Schalke 043 - 0Wuppertal
(1 - 0)
16:3005.10.19Wattenscheid2 - 2Cologne II
(0 - 0)
15:0006.10.19Bonn2 - 0Aachen
(0 - 0)
20:3011.10.19Essen0 - 1Cologne
(0 - 1)
15:0012.10.19Wuppertal2 - 5Verl
(0 - 4)
15:0012.10.19Rodinghausen2 - 2Wattenscheid
(1 - 1)
15:0012.10.19Dortmund II1 - 2Lippstadt
(1 - 1)
15:0012.10.19Haltern1 - 2Bonn
(0 - 0)
15:0012.10.19Dusseldorf II3 - 0Bergisch Gladb.
(2 - 0)
15:0012.10.19Lotte4 - 2Borussia Monchengladbach II
(0 - 1)
15:0012.10.19Aachen0 - 1Schalke 04
(0 - 0)
20:0018.10.19Verl - Aachen
15:0019.10.19Bergisch Gladb. - Essen
15:0019.10.19Schalke 04 - Haltern
15:0019.10.19Oberhausen - Rodinghausen
15:0019.10.19Lippstadt - Homberg
15:0019.10.19Cologne - Lotte
15:0019.10.19Wattenscheid - Dusseldorf II
15:3019.10.19Bonn - Dortmund II
15:3019.10.19Borussia Monchengladbach II - Wuppertal
19:0023.10.19Dortmund II - Aachen
15:0026.10.19Cologne II - Lippstadt
15:0026.10.19Dusseldorf II - Essen
15:0026.10.19Wattenscheid - Oberhausen
15:0026.10.19Lotte - Bergisch Gladb.
15:0026.10.19Haltern - Verl
15:0026.10.19Wuppertal - Cologne
15:0026.10.19Dortmund II - Schalke 04
15:0026.10.19Homberg - Bonn
17:0027.10.19Aachen - Borussia Monchengladbach II
17:0029.10.19Schalke 04 - Oberhausen
21:0030.10.19Cologne II - Dusseldorf II
21:3030.10.19Wattenscheid - Dortmund II
Germany AmateurGermany Amateur: Bayernliga North
20:0004.10.19Seligenporten2 - 3ATSV 1898 Erlangen
20:0004.10.19Eltersdorf2 - 0Sand
16:0005.10.19DJK Vilzing5 - 0TSV Abtswind
16:0005.10.19Wurzburg3 - 2Ammerthal
16:0005.10.19Hof0 - 7Ansbach
17:0005.10.19Viktoria Kahl0 - 2E. Bamberg
17:0005.10.19TSV Karlburg2 - 0ASV Cham
16:0006.10.19D.B. Bamberg0 - 4DJK Gebenbach
15:0012.10.19E. Bamberg3 - 3Wurzburg
15:0012.10.19DJK Gebenbach1 - 3Hof
16:0012.10.19Ansbach0 - 0Eltersdorf
17:0012.10.19Sand0 - 2DJK Vilzing
17:0012.10.19Viktoria Kahl1 - 1Grossbardorf
17:0012.10.19ATSV 1898 Erlangen5 - 0TSV Karlburg
17:0012.10.19ASV Cham3 - 1D.B. Bamberg
16:0013.10.19Ammerthal2 - 1Seligenporten
20:0018.10.19Eltersdorf - DJK Gebenbach
15:0019.10.19Seligenporten - E. Bamberg
16:0019.10.19DJK Vilzing - Ansbach
16:0019.10.19Hof - ASV Cham
16:0019.10.19Wurzburg - Viktoria Kahl
17:0019.10.19Grossbardorf - TSV Abtswind
17:0019.10.19TSV Karlburg - Ammerthal
16:0020.10.19D.B. Bamberg - ATSV 1898 Erlangen
15:0026.10.19Seligenporten - Wurzburg
16:0026.10.19DJK Vilzing - DJK Gebenbach
16:0026.10.19Hof - ATSV 1898 Erlangen
17:0026.10.19Eltersdorf - ASV Cham
17:0026.10.19TSV Abtswind - Viktoria Kahl
17:0026.10.19TSV Karlburg - E. Bamberg
13:0027.10.19Grossbardorf - Sand
17:0027.10.19D.B. Bamberg - Ammerthal
Germany AmateurGermany Amateur: Bayernliga South
18:4502.10.19SV Kirchanschoring2 - 2Turkspor Augsburg
13:0003.10.19FC Deisenhofen3 - 1Pullach
16:0003.10.19Pipinsried5 - 0Regensburg II
15:0005.10.191865 Dachau0 - 0Nordlingen
15:0005.10.19Ingolstadt II0 - 2SV Kirchanschoring
16:0005.10.19SV Donaustauf2 - 1TSV Schwaben Augsburg
16:3005.10.19Turkspor Augsburg1 - 2Landsberg
17:0005.10.19Hankofen-Hailing2 - 0Kottern
15:0006.10.19Schwabmunchen4 - 1TSV 1880 Wasserburg
17:0006.10.191860 Munich II1 - 3Ismaning
20:3011.10.19TSV 1880 Wasserburg5 - 1Ingolstadt II
15:0012.10.19Ismaning3 - 3Schwabmunchen
15:0012.10.19Landsberg1 - 5Pipinsried
15:0012.10.19Pullach1 - 1Hankofen-Hailing
16:0012.10.19SV Donaustauf1 - 1Turkspor Augsburg
16:0012.10.19SV Kirchanschoring1 - 1FC Deisenhofen
16:3012.10.19TSV Schwaben Augsburg0 - 2Kottern
16:3012.10.19Nordlingen1 - 21860 Munich II
17:0013.10.19Regensburg II3 - 21865 Dachau
20:3018.10.19Ingolstadt II - Ismaning
15:0019.10.191865 Dachau - Landsberg
15:0019.10.19Kottern - Pullach
16:0019.10.19FC Deisenhofen - TSV 1880 Wasserburg
17:0019.10.19Pipinsried - SV Donaustauf
17:0019.10.19Hankofen-Hailing - SV Kirchanschoring
15:0020.10.19TSV Schwaben Augsburg - Turkspor Augsburg
16:0020.10.19Schwabmunchen - Nordlingen
17:0020.10.191860 Munich II - Regensburg II
20:3025.10.19TSV 1880 Wasserburg - Hankofen-Hailing
15:0026.10.19Pullach - TSV Schwaben Augsburg
15:0026.10.19Ismaning - FC Deisenhofen
15:0026.10.19Landsberg - 1860 Munich II
15:0026.10.19Turkspor Augsburg - Pipinsried
16:0026.10.19SV Donaustauf - 1865 Dachau
16:0026.10.19SV Kirchanschoring - Kottern
16:3026.10.19Nordlingen - Ingolstadt II
18:0027.10.19Regensburg II - Schwabmunchen
Germany AmateurGermany Amateur: Bremen-Liga
14:0003.10.19Lehe2 - 1Werder III
20:3011.10.19Oberneuland7 - 0Neustadt
14:0012.10.19Bremen3 - 1Habenhaus
15:0012.10.19Brinkum2 - 1Werder III
15:3012.10.19Aumund-Vegesack2 - 1Lehe
16:0012.10.19Blumenthaler SV 19192 - 4SV Hemelingen
14:0013.10.19Schwachhausen2 - 0U. 60 Bremen
16:0013.10.19SC Borgfeld1 - 3SFL Bremerhaven
16:0013.10.19Hastedt2 - 4Geestemunde
14:0019.10.19Werder III - SC Borgfeld
14:0019.10.19Neustadt - Aumund-Vegesack
12:0020.10.19Geestemunde - Brinkum
15:3020.10.19SV Hemelingen - Schwachhausen
16:0020.10.19U. 60 Bremen - Bremen
16:3020.10.19SFL Bremerhaven - Blumenthaler SV 1919
16:3020.10.19Habenhaus - Oberneuland
16:3020.10.19Lehe - Hastedt
20:3025.10.19Oberneuland - U. 60 Bremen
14:0026.10.19Bremen - SV Hemelingen
15:3026.10.19Aumund-Vegesack - Habenhaus
16:0026.10.19Hastedt - Brinkum
16:0026.10.19Blumenthaler SV 1919 - Werder III
15:0027.10.19Schwachhausen - SFL Bremerhaven
17:0027.10.19SC Borgfeld - Geestemunde
17:3027.10.19Lehe - Neustadt
Germany AmateurGermany Amateur: Hessenliga
20:0002.10.19Baunatal1 - 0Stadtallendorf
21:0002.10.19Ginsheim 19161 - 1Bad Vilbel 1919
15:0003.10.19Kassel2 - 2RW Hadamar
16:0003.10.19TUS DietkirchenCancelSV Neuhof
16:0003.10.191. Hanauer FC 931 - 4Turk Gucu Friedberg
16:0003.10.19Fernwald2 - 4SV Rot-Weiss Walldorf
16:0003.10.19SV Steinbach 19201 - 2Vik. 06 Griesheim
16:3003.10.19Eddersheim2 - 2SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
15:0005.10.19Stadtallendorf5 - 0Ginsheim 1916
16:0005.10.19Dreieich2 - 1SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
16:0005.10.19Bad Vilbel 19190 - 2SV Rot-Weiss Walldorf
16:0005.10.191929 Waldgirmes3 - 2SV Neuhof
15:0006.10.19Baunatal1 - 2SV Steinbach 1920
15:0006.10.19Kassel1 - 2Eddersheim
16:0006.10.191. Hanauer FC 932 - 3Vik. 06 Griesheim
16:0006.10.19Turk Gucu Friedberg0 - 3RW Hadamar
16:3006.10.19TUS Dietkirchen1 - 0Fernwald
15:0012.10.19Stadtallendorf1 - 0Turk Gucu Friedberg
15:0012.10.19SG Barockstadt Fulda-Lehnerz1 - 21. Hanauer FC 93
15:0012.10.19Kassel2 - 0SV Steinbach 1920
16:0012.10.19Vik. 06 Griesheim1 - 4Baunatal
16:0012.10.19RW Hadamar2 - 01929 Waldgirmes
16:0013.10.19Ginsheim 19163 - 1Fernwald
16:0013.10.19SV Neuhof3 - 2Bad Vilbel 1919
16:0013.10.19SV Rot-Weiss Walldorf1 - 4Dreieich
16:3013.10.19Eddersheim0 - 0TUS Dietkirchen
20:3016.10.19Dreieich - Kassel
15:0019.10.19Kassel - Vik. 06 Griesheim
16:0019.10.19Fernwald - Eddersheim
16:0019.10.19Turk Gucu Friedberg - Ginsheim 1916
16:0019.10.191929 Waldgirmes - Stadtallendorf
16:0019.10.191. Hanauer FC 93 - SV Rot-Weiss Walldorf
16:0019.10.19TUS Dietkirchen - SV Steinbach 1920
16:0019.10.19Dreieich - SV Neuhof
15:0020.10.19Baunatal - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
16:0020.10.19Bad Vilbel 1919 - RW Hadamar
20:3022.10.19Dreieich - 1929 Waldgirmes
21:0023.10.19Fernwald - Turk Gucu Friedberg
15:0026.10.19Stadtallendorf - Bad Vilbel 1919
16:0026.10.19SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - Kassel
16:0026.10.19Turk Gucu Friedberg - 1929 Waldgirmes
16:0026.10.19RW Hadamar - Dreieich
16:0026.10.19Vik. 06 Griesheim - TUS Dietkirchen
17:0026.10.19SV Neuhof - 1. Hanauer FC 93
17:0027.10.19SV Rot-Weiss Walldorf - Baunatal
17:0027.10.19Ginsheim 1916 - Eddersheim
17:0027.10.19SV Steinbach 1920 - Fernwald
Germany AmateurGermany Amateur: Schleswig-Holstein-Liga
14:3005.10.19Weiche Flensburg4 - 1PSV Neumunster
15:0005.10.19Bordesholm0 - 3FC Phonix Lubeck
15:0005.10.19Eutin 082 - 2Husumer SV
17:0005.10.19Inter Turkspor Kiel2 - 3Lubeck II
15:0006.10.19Todesfelde2 - 1TSB Flensburg
16:0006.10.19SV Preussen 09 Reinfeld0 - 1Eichede
16:0006.10.19Eckernforde1 - 4Oldenburger SV
16:0006.10.19SV Frisia 033 - 3TSV Kropp
15:0012.10.19TSB Flensburg3 - 2Eutin 08
15:0012.10.19FC Phonix Lubeck5 - 0Inter Turkspor Kiel
15:0012.10.19TSV KroppCancelEckernforde
15:0012.10.19PSV Neumunster1 - 3SV Preussen 09 Reinfeld
15:0012.10.19Lubeck II4 - 2SV Frisia 03
15:0012.10.19Husumer SVCancelWeiche Flensburg
16:0012.10.19Oldenburger SV4 - 3Todesfelde
15:0013.10.19Eichede1 - 3Bordesholm
15:0019.10.19PSV Neumunster - Bordesholm
15:0019.10.19TSV Kropp - Lubeck II
15:0019.10.19Eutin 08 - Oldenburger SV
17:0019.10.19Inter Turkspor Kiel - Eichede
17:1519.10.19Weiche Flensburg - TSB Flensburg
16:0020.10.19Eckernforde - Todesfelde
16:0020.10.19SV Frisia 03 - FC Phonix Lubeck
16:0020.10.19SV Preussen 09 Reinfeld - Husumer SV
15:0026.10.19Husumer SV - Bordesholm
15:0026.10.19TSB Flensburg - SV Preussen 09 Reinfeld
15:0026.10.19FC Phonix Lubeck - TSV Kropp
15:0026.10.19PSV Neumunster - Inter Turkspor Kiel
16:0027.10.19Eichede - SV Frisia 03
16:0027.10.19Todesfelde - Eutin 08
16:0027.10.19Lubeck II - Eckernforde
16:0027.10.19Oldenburger SV - Weiche Flensburg
Germany AmateurGermany Amateur: Oberliga Baden Wuerttemberg
15:0005.10.19Ilshofen0 - 0Pforzheim
16:3005.10.19Nottingen3 - 3Dorfmerkingen
15:0006.10.19Freiberg0 - 5Goeppinger SV
15:0006.10.19Oberachern4 - 4Stuttgart
16:0006.10.19Rielasingen-Arlen1 - 3Bissingen
16:0006.10.19Reutlingen0 - 2Freiburger FC
16:0006.10.19Linx0 - 0Neckarsulm
16:0006.10.19Stuttgart II3 - 2Ravensburg
16:0006.10.19Villingen2 - 1Sandhausen II
15:0012.10.19Bissingen0 - 3Reutlingen
15:0012.10.19Goeppinger SV1 - 2Neckarsulm
15:0012.10.19Ravensburg3 - 2Linx
15:0012.10.19Sandhausen II0 - 2Rielasingen-Arlen
15:0012.10.19Pforzheim0 - 1Villingen
15:0012.10.19Freiberg1 - 0Nottingen
15:0012.10.19Stuttgart2 - 2Ilshofen
15:0012.10.19Dorfmerkingen0 - 4Oberachern
15:3012.10.19Freiburger FC1 - 1Stuttgart II
15:0019.10.19Reutlingen - Sandhausen II
15:0019.10.19Ilshofen - Dorfmerkingen
16:3019.10.19Oberachern - Freiberg
16:3019.10.19Nottingen - Goeppinger SV
16:3019.10.19Neckarsulm - Ravensburg
16:3019.10.19Linx - Freiburger FC
16:3019.10.19Stuttgart II - Bissingen
19:3019.10.19Villingen - Stuttgart
16:0020.10.19Rielasingen-Arlen - Pforzheim
20:0025.10.19Nottingen - Oberachern
15:0026.10.19Goeppinger SV - Ravensburg
15:0026.10.19Pforzheim - Reutlingen
15:0026.10.19Freiberg - Ilshofen
15:0026.10.19Sandhausen II - Stuttgart II
15:0026.10.19Dorfmerkingen - Villingen
15:0026.10.19Stuttgart - Rielasingen-Arlen
15:0026.10.19Bissingen - Linx
15:3026.10.19Freiburger FC - Neckarsulm
Germany AmateurGermany Amateur: Oberliga Hamburg
14:0003.10.19Dassendorf1 - 0Bramfeld
20:3004.10.19Hamm3 - 2Suderelbe 1949
20:3004.10.19Osdorf 19074 - 1Sasel 1925
21:0004.10.19Union Tornesch1 - 0Wandsbeker Concordia
13:0005.10.19Hamburg5 - 2Hamburger SV III
19:0005.10.19Curslack-Neuengamme1 - 3Uhlenhorst
15:0006.10.19Niendorfer 19194 - 3Meiendorf
15:0006.10.19Barmbek-Uhlenhorst3 - 0Buchholz
15:3006.10.19Teutonia 19052 - 0Rugenbergen 1925
20:0011.10.19Bramfeld2 - 3Hamm
20:3011.10.19Hamburg5 - 3Osdorf 1907
21:0011.10.19Suderelbe 19492 - 4Niendorfer 1919
15:0012.10.19Meiendorf2 - 3Teutonia 1905
11:4513.10.19Uhlenhorst2 - 2Hamburger SV III
15:0013.10.19Rugenbergen 19252 - 3Barmbek-Uhlenhorst
15:0013.10.19Buchholz5 - 3Union Tornesch
16:0013.10.19Sasel 19250 - 1Dassendorf
16:3013.10.19Wandsbeker Concordia2 - 0Curslack-Neuengamme
20:3018.10.19Hamm - Sasel 1925
20:3018.10.19Osdorf 1907 - Uhlenhorst
21:0018.10.19Suderelbe 1949 - Bramfeld
21:0018.10.19Hamburger SV III - Wandsbeker Concordia
15:0019.10.19Curslack-Neuengamme - Buchholz
14:0020.10.19Dassendorf - Hamburg
15:0020.10.19Niendorfer 1919 - Teutonia 1905
15:0020.10.19Barmbek-Uhlenhorst - Meiendorf
16:0020.10.19Union Tornesch - Rugenbergen 1925
20:0025.10.19Bramfeld - Niendorfer 1919
20:3025.10.19Hamburg - Hamm
15:0026.10.19Meiendorf - Union Tornesch
12:4527.10.19Uhlenhorst - Dassendorf
16:0027.10.19Buchholz - Hamburger SV III
16:0027.10.19Rugenbergen 1925 - Curslack-Neuengamme
16:3027.10.19Teutonia 1905 - Barmbek-Uhlenhorst
17:0027.10.19Sasel 1925 - Suderelbe 1949
17:3027.10.19Wandsbeker Concordia - Osdorf 1907
Germany AmateurGermany Amateur: Oberliga Mittelrhein
16:0006.10.19Hurth0 - 2VfL Vichttal
16:0006.10.19Breinig3 - 5FC Pesch
16:0006.10.19Eilendorf0 - 0Wesseling-Urfeld
16:0006.10.19Arnoldsweiler1 - 4Siegburger SV 04
16:0006.10.19Freialdenhoven1 - 1SV Deutz 05
16:0006.10.19Hennef0 - 1Wegberg-B.
16:1506.10.19Friesdorf0 - 41. FC Duren
16:3006.10.19Fortuna Koln II1 - 0SPVG Frechen 20
20:3010.10.19Hurth0 - 1Wesseling-Urfeld
16:0013.10.19Wegberg-B.3 - 0Friesdorf
16:0013.10.191. FC Duren3 - 1Fortuna Koln II
16:1513.10.19Wesseling-Urfeld1 - 1Hennef
16:1513.10.19SPVG Frechen 202 - 0Arnoldsweiler
16:3013.10.19Siegburger SV 042 - 1Freialdenhoven
16:3013.10.19FC Pesch5 - 0Eilendorf
16:3013.10.19SV Deutz 050 - 1Hurth
19:0013.10.19VfL Vichttal0 - 1Breinig
16:0020.10.19Hurth - Siegburger SV 04
16:0020.10.19Eilendorf - VfL Vichttal
16:0020.10.19Hennef - FC Pesch
16:0020.10.19Freialdenhoven - SPVG Frechen 20
20:3023.10.19Fortuna Koln II - Arnoldsweiler
20:3023.10.19Friesdorf - Wesseling-Urfeld
20:3023.10.19Breinig - SV Deutz 05
17:0027.10.19Arnoldsweiler - Freialdenhoven
17:0027.10.19Wegberg-B. - Fortuna Koln II
17:1527.10.19Siegburger SV 04 - Breinig
17:1527.10.19SPVG Frechen 20 - Hurth
17:1527.10.19Wesseling-Urfeld - 1. FC Duren
17:3027.10.19SV Deutz 05 - Eilendorf
17:3027.10.19FC Pesch - Friesdorf
17:3027.10.19VfL Vichttal - Hennef
22:0030.10.191. FC Duren - Wegberg-B.
Germany AmateurGermany Amateur: Oberliga Niederrhein
17:0005.10.19Hilden2 - 4SV Straelen
16:0006.10.191.FC Monheim1 - 0Meerbusch
16:0006.10.19Essen2 - 0SC Velbert
16:0006.10.19FC Bocholt2 - 1Baumberg
16:0006.10.19Ratingen 04/191 - 2Cronenberg
16:0006.10.19Kleve2 - 1Schonnebeck
16:0006.10.19Kray3 - 1Turu Dusseldorf
16:1506.10.19TVD Velbert 18701 - 2Velbert
16:1506.10.19SC Union Nettetal2 - 1SF Niederwenigern
16:0013.10.19SC Velbert1 - 2Kray
16:0013.10.19Turu Dusseldorf0 - 21.FC Monheim
16:0013.10.19Cronenberg2 - 2Hilden
16:0013.10.19Schonnebeck3 - 1SC Union Nettetal
16:0013.10.19Meerbusch2 - 4Ratingen 04/19
16:0013.10.19SV Straelen3 - 1Kleve
16:0013.10.19SF Niederwenigern0 - 2TVD Velbert 1870
16:0013.10.19FC Bocholt1 - 1Essen
17:0019.10.19TVD Velbert 1870 - Schonnebeck
16:0020.10.19Velbert - SF Niederwenigern
16:0020.10.191.FC Monheim - SC Velbert
16:0020.10.19Ratingen 04/19 - Turu Dusseldorf
16:0020.10.19Kleve - Cronenberg
16:0020.10.19Hilden - Meerbusch
16:0020.10.19Essen - Baumberg
16:0020.10.19Kray - FC Bocholt
16:1520.10.19SC Union Nettetal - SV Straelen
17:0027.10.19FC Bocholt - 1.FC Monheim
17:0027.10.19SV Straelen - TVD Velbert 1870
17:0027.10.19Essen - Kray
17:0027.10.19Schonnebeck - Velbert
17:0027.10.19Cronenberg - SC Union Nettetal
17:0027.10.19Turu Dusseldorf - Hilden
17:0027.10.19Baumberg - SF Niederwenigern
17:0027.10.19Meerbusch - Kleve
17:0027.10.19SC Velbert - Ratingen 04/19
Germany AmateurGermany Amateur: Oberliga Niedersachsen
16:0003.10.19Oldenburg2 - 1Hannover
16:0005.10.19Braunschweig5 - 2HSC Tundern
17:0005.10.19Delmenhorst1 - 0Spelle-Venhaus
16:0006.10.19Hildesheim3 - 1Heesling
16:0006.10.19Gifhorn1 - 1Northeim
16:0006.10.19Oldenburg1 - 0Emden
16:0006.10.19Hagen / Uthlede2 - 2Lupo-Martini
16:0006.10.19TUS Bersenbruck2 - 2MTV Wolfenbuttel
16:0006.10.19Uphusen1 - 2MTV Eintracht Celle
16:0006.10.19Egestorf/Langreder3 - 1Hannover
17:0012.10.19Lupo-Martini2 - 2Egestorf/Langreder
17:0012.10.19HSC Tundern0 - 3Hildesheim
17:0012.10.19EmdenCancelTUS Bersenbruck
15:0013.10.19Northeim0 - 6Delmenhorst
16:0013.10.19MTV Wolfenbuttel1 - 3MTV Eintracht Celle
16:0013.10.19Uphusen3 - 1Hagen / Uthlede
16:0013.10.19Hannover1 - 0Braunschweig
16:0013.10.19Spelle-Venhaus5 - 2Oldenburg
16:0013.10.19Heesling0 - 0Gifhorn
17:0019.10.19Delmenhorst - Heesling
17:0019.10.19MTV Eintracht Celle - Emden
17:0019.10.19Hannover - Lupo-Martini
16:0020.10.19Hagen / Uthlede - MTV Wolfenbuttel
16:0020.10.19Gifhorn - HSC Tundern
16:0020.10.19Oldenburg - Northeim
16:0020.10.19TUS Bersenbruck - Spelle-Venhaus
16:0020.10.19Braunschweig - Hildesheim
16:0020.10.19Egestorf/Langreder - Uphusen
16:0026.10.19Uphusen - Hannover
17:0026.10.19Emden - Hagen / Uthlede
17:0026.10.19HSC Tundern - Delmenhorst
15:0027.10.19Lupo-Martini - Braunschweig
16:0027.10.19Northeim - TUS Bersenbruck
17:0027.10.19MTV Wolfenbuttel - Egestorf/Langreder
17:0027.10.19Hildesheim - Gifhorn
17:0027.10.19Spelle-Venhaus - MTV Eintracht Celle
17:0027.10.19Heesling - Oldenburg
17:0031.10.19MTV Eintracht Celle - Gifhorn
17:0031.10.19Hannover - Heesling
17:0031.10.19Uphusen - Spelle-Venhaus
17:0031.10.19MTV Wolfenbuttel - Emden
17:0031.10.19Egestorf/Langreder - HSC Tundern
17:0031.10.19Lupo-Martini - Northeim
17:0031.10.19Oldenburg - Braunschweig
17:0031.10.19Hagen / Uthlede - Hildesheim
17:0031.10.19TUS Bersenbruck - Delmenhorst
Germany AmateurGermany Amateur: Oberliga NOFV North
15:0003.10.19Victoria Seelow1 - 1Neustrelitz
15:0003.10.19Greifswalder1 - 1Berlin
20:0004.10.19Berlin9 - 0Ludwigsfelde
15:0005.10.19Strausberg0 - 6Rostock II
15:0005.10.19MSV Pampow3 - 2Brandenburg
15:0006.10.19Charlottenburg0 - 3Torgelow
15:0006.10.19Zehlendorf0 - 0Stendal
20:3016.10.19SC Staaken - Berlin
14:0019.10.19Berlin - MSV Pampow
15:0019.10.19Torgelow - Rostock II
15:0019.10.19Ludwigsfelde - Zehlendorf
14:3020.10.19Neustrelitz - Berlin
15:0020.10.19Charlottenburg - Victoria Seelow
15:0020.10.19Stendal - Greifswalder
15:0020.10.19SC Staaken - Strausberg
15:0020.10.19Brandenburg - Berlin
20:3025.10.19Victoria Seelow - Torgelow
20:3025.10.19Berlin - Charlottenburg
14:3026.10.19Strausberg - Brandenburg
15:0026.10.19MSV Pampow - Stendal
15:0026.10.19Ludwigsfelde - Greifswalder
16:0027.10.19Zehlendorf - Neustrelitz
16:0027.10.19Berlin - Berlin
16:0027.10.19Rostock II - SC Staaken
21:0030.10.19Neustrelitz - Greifswalder
Germany AmateurGermany Amateur: Oberliga NOFV South
20:3002.10.19Eilenburg5 - 3FSV Wacker 90 Nordhausen
15:0003.10.191. FC Merseburg3 - 1FC Grimma
15:0003.10.19Sandersdorf5 - 1FSV Martinroda
14:0005.10.19Plauen5 - 0Halle
14:3005.10.19FC OberlausitzCancelVFB 1921 Krieschow
15:0005.10.19Rudolstadt5 - 1A. Bernburg
15:0005.10.19CZ Jena II2 - 0Int. Leipzig
15:0005.10.19Hohenstein-Ernstthal1 - 5Luckenwalde
20:0018.10.19A. Bernburg - Eilenburg
21:0018.10.19Luckenwalde - 1. FC Merseburg
14:0019.10.19VFB 1921 Krieschow - FSV Martinroda
15:0019.10.19FC Grimma - Plauen
16:0019.10.19Halle - Sandersdorf
15:0020.10.19FSV Wacker 90 Nordhausen - Hohenstein-Ernstthal
15:0020.10.19FC Oberlausitz - CZ Jena II
15:0020.10.19Int. Leipzig - Rudolstadt
20:0025.10.19Eilenburg - Int. Leipzig
14:3026.10.19Hohenstein-Ernstthal - A. Bernburg
15:0026.10.19FSV Martinroda - Halle
15:0026.10.19Sandersdorf - FC Grimma
15:0026.10.19Plauen - Luckenwalde
15:0026.10.19CZ Jena II - VFB 1921 Krieschow
15:0026.10.19Rudolstadt - FC Oberlausitz
15:0026.10.191. FC Merseburg - FSV Wacker 90 Nordhausen
16:0031.10.19Luckenwalde - Sandersdorf
Germany AmateurGermany Amateur: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
20:0004.10.19Gonsenheim1 - 1Schott Mainz
20:3004.10.19Wiesbach2 - 1Worms
16:0005.10.19R. Volklingen2 - 0A. Ludwigshafen
16:3005.10.19Diefflen5 - 1Eisbachtal
16:3005.10.19TUS Koblenz0 - 2Lautern II
16:3005.10.19MechtersheimCancelKarbach
16:3005.10.19Engers3 - 3Elversberg II
16:3005.10.19Pfeddersheim3 - 0Trier
17:3005.10.19Bingen1 - 1FV Dudenhofen
15:0012.10.19Trier4 - 0Wiesbach
15:3012.10.19Karbach3 - 3Engers
16:3012.10.19A. Ludwigshafen2 - 1Gonsenheim
16:3012.10.19Eisbachtal0 - 4R. Volklingen
16:3012.10.19Bingen1 - 4TUS Koblenz
16:3012.10.19Lautern II2 - 0Mechtersheim
16:3012.10.19Worms4 - 1Diefflen
18:3012.10.19FV Dudenhofen1 - 0Schott Mainz
16:0013.10.19Elversberg II0 - 4Pfeddersheim
20:0018.10.19Engers - Lautern II
20:0018.10.19Wiesbach - Elversberg II
15:3019.10.19Schott Mainz - A. Ludwigshafen
16:0019.10.19Diefflen - Trier
16:3019.10.19Pfeddersheim - Karbach
16:3019.10.19Mechtersheim - Bingen
17:3019.10.19TUS Koblenz - FV Dudenhofen
16:0020.10.19Gonsenheim - Eisbachtal
16:0020.10.19R. Volklingen - Worms
20:3025.10.19Bingen - Engers
15:0026.10.19Trier - R. Volklingen
15:3026.10.19Karbach - Wiesbach
16:3026.10.19Eisbachtal - Schott Mainz
16:3026.10.19Lautern II - Pfeddersheim
16:3026.10.19Worms - Gonsenheim
17:3026.10.19TUS Koblenz - Mechtersheim
17:0027.10.19Elversberg II - Diefflen
21:3028.10.19FV Dudenhofen - A. Ludwigshafen
22:0030.10.19Mechtersheim - Karbach
21:0031.10.19Engers - TUS Koblenz
Germany AmateurGermany Amateur: Oberliga Westfalen
16:0003.10.19Paderborn 07 II2 - 0Erndtebruck
16:0006.10.19Ahlen0 - 0RSV Meinerzhagen
16:0006.10.19SV Schermbeck 19120 - 209 Dortmund
16:0006.10.19Siegen1 - 3FC Gutersloh 2000
16:0006.10.19Hamm2 - 2TSG 1881 Sprockhovel
16:0006.10.19SC Preussen Munster II0 - 0SV Westfalia Rhynern
16:0006.10.19Holzwickeder SC2 - 1Kaan-Marienborn
16:0006.10.19Rheine2 - 1Ennepetal
16:1506.10.19SC Westfalia 1904 Herne0 - 3Wiedenbruck
16:0013.10.19Ennepetal3 - 1Paderborn 07 II
16:0013.10.19Erndtebruck1 - 4Ahlen
16:0013.10.19Wiedenbruck4 - 2Holzwickeder SC
16:0013.10.19SV Westfalia Rhynern0 - 1Rheine
16:0013.10.19Kaan-Marienborn2 - 2SC Preussen Munster II
16:0013.10.19RSV Meinerzhagen2 - 0Hamm
16:0013.10.19TSG 1881 Sprockhovel3 - 0Siegen
16:0013.10.19FC Gutersloh 20000 - 0SV Schermbeck 1912
16:3013.10.1909 Dortmund1 - 2SC Westfalia 1904 Herne
20:1516.10.19Holzwickeder SC - 09 Dortmund
16:0019.10.19Rheine - Kaan-Marienborn
16:0020.10.19Paderborn 07 II - Ahlen
16:0020.10.19Ennepetal - SV Westfalia Rhynern
16:0020.10.19SC Preussen Munster II - Wiedenbruck
16:0020.10.19Hamm - Erndtebruck
16:0020.10.19Siegen - RSV Meinerzhagen
16:0020.10.19SV Schermbeck 1912 - TSG 1881 Sprockhovel
16:1520.10.19SC Westfalia 1904 Herne - FC Gutersloh 2000
20:3025.10.19Wiedenbruck - Rheine
20:3025.10.19SV Westfalia Rhynern - Paderborn 07 II
17:0027.10.19Erndtebruck - Siegen
17:0027.10.19Kaan-Marienborn - Ennepetal
17:0027.10.19RSV Meinerzhagen - SV Schermbeck 1912
17:0027.10.19Ahlen - Hamm
17:0027.10.19TSG 1881 Sprockhovel - SC Westfalia 1904 Herne
17:0027.10.1909 Dortmund - SC Preussen Munster II
17:0027.10.19FC Gutersloh 2000 - Holzwickeder SC
Germany AmateurGermany Amateur: A-Jun-BL N/N-E
12:0019.10.19Holstein Kiel - Dresden
12:0019.10.19Hamburg - RB Leipzig
14:0019.10.19Union Berlin - Wolfsburg
14:0019.10.19Niendorfer 1919 - St. Pauli
14:3019.10.19Chemnitz - Hertha BSC
14:0020.10.19Cottbus - Magdeburg
14:0020.10.19Hannover - Werder
19:0023.10.19Hertha BSC - Union Berlin
12:0026.10.19Wolfsburg - Holstein Kiel
12:0026.10.19Dresden - Hamburg
13:0026.10.19Magdeburg - Hannover
14:0026.10.19Chemnitz - Cottbus
14:3026.10.19Werder - Niendorfer 1919
15:0026.10.19St. Pauli - Union Berlin
15:0027.10.19Hertha BSC - RB Leipzig
Germany AmateurGermany Amateur: A-Jun-BL S/S-W
12:0019.10.19Mainz - Eintracht
14:0019.10.19Heidenheim - Ingolstadt 04
14:0019.10.19Augsburg - Stuttgart
14:0019.10.19B. Munich - Furth
14:3019.10.191899 Hoffenheim - Offenbacher FC Kickers 1901
12:0020.10.19Ulm - Freiburg
14:0020.10.19Kaiserslautern - Karlsruhe
12:0026.10.19Freiburg - B. Munich
14:0026.10.19Ingolstadt 04 - Ulm
14:0026.10.19Stuttgart - Furth
14:0026.10.19Eintracht - 1899 Hoffenheim
13:0027.10.19Augsburg - Kaiserslautern
13:0027.10.19Offenbacher FC Kickers 1901 - Heidenheim
15:0027.10.19Karlsruhe - Mainz
Germany AmateurGermany Amateur: A-Jun-BL West
12:0019.10.19Cologne - M'gladbach
14:0019.10.19A. Aachen - Leverkusen
14:0019.10.19Bochum - Viktoria Köln
12:0020.10.19Dusseldorf - RW Oberhausen
12:0020.10.19Dortmund - Schalke
14:0020.10.19P. Munster - Duisburg
14:0020.10.19Wuppertal - Arminia
14:0026.10.19RW Oberhausen - A. Aachen
15:3026.10.19Arminia - Cologne
13:0027.10.19P. Munster - Dortmund
13:0027.10.19Leverkusen - Bochum
13:0027.10.19Viktoria Köln - Wuppertal
13:0027.10.19Duisburg - M'gladbach
13:0027.10.19Schalke - Dusseldorf
Germany AmateurGermany Amateur: Bundesliga, Women
20:1511.10.19Cologne0 - 5Wolfsburg
(0 - 3)
14:0012.10.19Hoffenheim1 - 0Munich
(1 - 0)
15:0013.10.19Duisburg2 - 1Leverkusen
(2 - 1)
15:0013.10.19Jena1 - 7SGS Essen-Schonebeck 19/68
(0 - 1)
15:0013.10.19Sand3 - 0Frankfurt
(1 - 0)
15:0013.10.19Turbine Potsdam4 - 5Freiburg
(0 - 3)
20:1518.10.19Leverkusen - Hoffenheim
15:0020.10.19Freiburg - Jena
15:0020.10.19Frankfurt - Wolfsburg
15:0020.10.19Sand - Duisburg
15:0020.10.19SGS Essen-Schonebeck 19/68 - Cologne
15:0020.10.19Munich - Turbine Potsdam
20:1525.10.19Turbine Potsdam - Leverkusen
14:0026.10.19Wolfsburg - SGS Essen-Schonebeck 19/68
16:0027.10.19Hoffenheim - Sand
16:0027.10.19Jena - Munich
16:0027.10.19Duisburg - Frankfurt
16:0027.10.19Cologne - Freiburg
Germany AmateurGermany Amateur: 2. Bundesliga, Women
12:0013.10.19Bayern Munich II3 - 4Hoffenheim II
(1 - 3)
12:0013.10.19FC Ingolstadt 042 - 3VfL Wolfsburg II
(1 - 2)
12:0013.10.19Frankfurt II4 - 0Turbine Potsdam II
(3 - 0)
15:0013.10.19Bielefeld2 - 3Bremen
(0 - 0)
15:0013.10.19Meppen1 - 1Cloppenburg
(0 - 0)
15:0013.10.19M'gladbach3 - 1Gutersloh
(3 - 1)
15:0013.10.19Andernach2 - 1Saarbrucken
(0 - 1)
12:0020.10.19Saarbrucken - M'gladbach
12:0020.10.19Turbine Potsdam II - Bielefeld
12:0020.10.19Gutersloh - Bayern Munich II
12:0020.10.19Cloppenburg - Frankfurt II
12:0020.10.19Bremen - Andernach
15:0020.10.19Hoffenheim II - FC Ingolstadt 04
15:0020.10.19VfL Wolfsburg II - Meppen
13:0027.10.19Frankfurt II - VfL Wolfsburg II
13:0027.10.19Bayern Munich II - Saarbrucken
13:0027.10.19Meppen - Hoffenheim II
13:0027.10.19FC Ingolstadt 04 - Gutersloh
16:0027.10.19Bremen - Turbine Potsdam II
16:0027.10.19Bielefeld - Cloppenburg
16:0027.10.19Andernach - M'gladbach
Germany AmateurGermany Amateur: DFB Pokal, Junioren
12:0005.10.19SSV Jahn Regensburg U190 - 2Dresden
12:0005.10.19RB Leipzig2 - 5Stuttgart
12:0005.10.19M'gladbach7 - 8Werder
(1 - 1)
12:0005.10.19Hannover1 - 2Mainz
(1 - 2)
12:0005.10.19Cottbus3 - 2B. Munich
12:0005.10.19Bochum2 - 1St. Pauli
12:0006.10.19Ulm1 - 3Leverkusen
12:0006.10.19Ingolstadt 040 - 3Schalke
Football

Europe

International

Africa

South America

Asia

North America

Oceania