Login
Register

Football » Luxembourg

LuxembourgLuxembourg: Coupe de Luxembourg
19:0009.11.19Jeunesse1 - 2AS La Jeunesse D Esch/Alzette
20:0009.11.19Hamm Benfica1 - 2Hesperange
18:0010.11.19Lorentzweiler0 - 5Niederkorn
18:0010.11.19Union Luxembour5 - 1Hostert
18:0010.11.19Steinfort0 - 2FC Victoria Rosport
18:0010.11.19Rodange 911 - 3Mondorf-Les-Bains
18:0010.11.19Mondercange4 - 0Alisontia Steinsel
18:0010.11.19Mertert/Wasserbillig0 - 2Dudelange
18:0010.11.19US Rumelange0 - 4FC Una Strassen
18:0010.11.19Kehlen1 - 0Mamer 32
(1 - 0)
18:0010.11.19Jeunesse Canach2 - 0FC Etzella Ettelbruck
18:0010.11.19Wiltz 712 - 0Muhlenbach
18:0010.11.19Union Titus1 - 2Fola Esch
18:0010.11.19Esch4 - 0Kaerjeng 97
18:0010.11.19Blo-Weiss Itzig2 - 4FC Differdange 03
18:0010.11.19Bettemburg6 - 0Blo-W. Medernach
LuxembourgLuxembourg: Division Nationale
17:0003.11.19Fola Esch5 - 0Rodange 91
(3 - 0)
18:0003.11.19Union Titus2 - 0Hostert
(1 - 0)
18:0003.11.19Muhlenbach4 - 2AS La Jeunesse D Esch/Alzette
(3 - 0)
18:0003.11.19Mondorf-Les-Bains1 - 2FC Victoria Rosport
(0 - 1)
18:0003.11.19FC Una Strassen2 - 1Union Luxembour
(2 - 0)
18:0003.11.19FC Etzella Ettelbruck0 - 4Niederkorn
(0 - 2)
18:0003.11.19FC Differdange 030 - 3Dudelange
(0 - 2)
22:0019.11.19Rodange 91 - FC Victoria Rosport
22:0020.11.19FC Una Strassen - AS La Jeunesse D Esch/Alzette
17:0024.11.19Niederkorn - Muhlenbach
17:0024.11.19FC Victoria Rosport - FC Differdange 03
17:0024.11.19AS La Jeunesse D Esch/Alzette - Union Titus
17:0024.11.19Dudelange - FC Una Strassen
17:0024.11.19Rodange 91 - Mondorf-Les-Bains
17:0024.11.19Union Luxembour - FC Etzella Ettelbruck
17:0024.11.19Hostert - Fola Esch
22:0027.11.19Muhlenbach - Hostert
LuxembourgLuxembourg: Promotion d’Honneur
18:0003.11.19Yellow Boys0 - 0Mondercange
18:0003.11.19Blo-W. Medernach1 - 2Alisontia Steinsel
18:0003.11.19US Rumelange1 - 1Hesperange
18:0003.11.19Mertert/Wasserbillig5 - 0Mamer 32
18:0003.11.19Esch2 - 3Kaerjeng 97
18:0003.11.19Hamm Benfica2 - 1Wiltz 71
18:0003.11.19Jeunesse3 - 3Jeunesse Canach
22:0015.11.19Mamer 32 - Jeunesse
17:0016.11.19Wiltz 71 - Mertert/Wasserbillig
20:0016.11.19Esch - Yellow Boys
20:0016.11.19Alisontia Steinsel - Mondercange
17:0024.11.19Yellow Boys - Alisontia Steinsel
17:0024.11.19Jeunesse - Wiltz 71
17:0024.11.19Hamm Benfica - Esch
17:0024.11.19Mertert/Wasserbillig - Kaerjeng 97
17:0024.11.19Mondercange - Hesperange
17:0024.11.19Blo-W. Medernach - Jeunesse Canach
17:0024.11.19US Rumelange - Mamer 32
22:0027.11.19Hesperange - Blo-W. Medernach
22:0027.11.19Kaerjeng 97 - Hamm Benfica
22:0027.11.19Jeunesse Canach - US Rumelange