Login
Register

Football » Spain Amateur

Spain AmateurSpain Amateur: Tercera Division, Group 1
19:0001.11.19Alondras CF1 - 1Villalbes
19:0001.11.19Bergantinos CF0 - 3CD Estradense
19:3001.11.19Ourense CF2 - 0UD Paiosaco
19:3002.11.19CD BARCO2 - 1CD AS Pontes
14:0003.11.19RC Deportivo3 - 1UD Ourense
19:0003.11.19CD Arenteiro0 - 2Csd Arzua
19:0003.11.19CD Choco3 - 3Arosa SC
19:0003.11.19Compostela1 - 0Silva
19:0003.11.19Somozas2 - 0CD Pontellas
19:0003.11.19Rapido de Bouzas1 - 5CD Lugo B
18:1509.11.19Villalbes0 - 2Compostela
18:3009.11.19CD Pontellas0 - 0CD Choco
20:3009.11.19UD Paiosaco1 - 1CD Arenteiro
22:0009.11.19Arosa SC0 - 0Ourense CF
14:1510.11.19Silva0 - 1CD BARCO
18:3010.11.19UD Ourense3 - 2Rapido de Bouzas
18:3010.11.19Csd Arzua3 - 4Alondras CF
19:0010.11.19CD Estradense0 - 2RC Deportivo
19:0010.11.19CD AS Pontes2 - 0Bergantinos CF
20:3010.11.19CD Lugo B1 - 0Somozas
18:1517.11.19CD Lugo B - UD Ourense
18:3017.11.19Alondras CF - UD Paiosaco
18:3017.11.19Ourense CF - CD Pontellas
19:0017.11.19Somozas - CD Choco
19:0017.11.19Rapido de Bouzas - CD Estradense
19:0017.11.19CD Arenteiro - Arosa SC
19:0017.11.19Bergantinos CF - Silva
19:0017.11.19CD BARCO - Villalbes
19:0017.11.19Compostela - Csd Arzua
20:3017.11.19RC Deportivo - CD AS Pontes
18:3024.11.19Csd Arzua - CD BARCO
19:0024.11.19UD Ourense - Somozas
19:0024.11.19CD AS Pontes - Rapido de Bouzas
19:0024.11.19CD Choco - Ourense CF
19:0024.11.19CD Pontellas - CD Arenteiro
19:0024.11.19Villalbes - Bergantinos CF
19:0024.11.19UD Paiosaco - Compostela
19:0024.11.19Arosa SC - Alondras CF
19:0024.11.19Silva - RC Deportivo
19:0024.11.19CD Estradense - CD Lugo B
Spain AmateurSpain Amateur: Tercera Division, Group 2
18:0001.11.19UD Llanera1 - 0CD Mosconia
20:3001.11.19Gijon Industrial1 - 2Urraca CF
14:0003.11.19R. Aviles3 - 1CD Vallobin
14:0003.11.19CD Covadonga1 - 1Ceares
14:0003.11.19Condal Club0 - 1Navarro CF
17:4503.11.19CD Colunga0 - 0Club Siero
17:4503.11.19CD Llanes1 - 0CD Praviano
18:0003.11.19Tuilla1 - 1El San Martin Ra
18:3003.11.19L Entregu CF0 - 0Lealtad
19:3003.11.19Caudal3 - 0SD Lenense
17:4509.11.19El San Martin Ra2 - 1CD Colunga
21:4509.11.19Urraca CF1 - 1CD Llanes
14:0010.11.19CD Vallobin2 - 0Gijon Industrial
14:0010.11.19Lealtad4 - 2R. Aviles
14:0010.11.19Navarro CF1 - 2Caudal
14:3010.11.19Ceares1 - 1Condal Club
17:4510.11.19CD Mosconia2 - 0L Entregu CF
17:4510.11.19CD Praviano0 - 3CD Covadonga
18:0010.11.19Club Siero1 - 2UD Llanera
18:3010.11.19SD Lenense2 - 0Tuilla
20:0016.11.19Gijon Industrial - Lealtad
20:3016.11.19Caudal - Ceares
14:0017.11.19CD Covadonga - Urraca CF
14:0017.11.19Condal Club - CD Praviano
14:0017.11.19CD Colunga - UD Llanera
14:0017.11.19El San Martin Ra - SD Lenense
14:0017.11.19R. Aviles - CD Mosconia
14:0017.11.19L Entregu CF - Club Siero
14:0017.11.19Tuilla - Navarro CF
14:1517.11.19CD Llanes - CD Vallobin
14:0024.11.19CD Praviano - Caudal
14:0024.11.19CD Vallobin - CD Covadonga
14:0024.11.19Lealtad - CD Llanes
14:0024.11.19Navarro CF - El San Martin Ra
14:0024.11.19SD Lenense - CD Colunga
17:4524.11.19UD Llanera - L Entregu CF
17:4524.11.19CD Mosconia - Gijon Industrial
18:0024.11.19Club Siero - R. Aviles
19:0024.11.19Ceares - Tuilla
20:0024.11.19Urraca CF - Condal Club
Spain AmateurSpain Amateur: Tercera Division, Group 3
18:0001.11.19UC Cartes1 - 1Selaya FC
18:3001.11.19Rayo Cantabria0 - 2SD Torina
20:0001.11.19Atletico Albericia2 - 0Escobedo
20:0001.11.19Laredo1 - 0Bezana
20:0001.11.19SD Solares Medio Cudeyo2 - 2Guarnizo
18:0002.11.19UD Samano0 - 1Barreda Balompie
17:4503.11.19Cayon3 - 0Ribamontan AL Mar
19:0003.11.19Tropezon2 - 2CF Vimenor
19:0003.11.19Textil Escudo1 - 1Siete Villas
19:0003.11.19CD Barquereno0 - 0Gimnastica Torrelavega
17:4509.11.19Barreda Balompie0 - 1Rayo Cantabria
17:4509.11.19Ribamontan AL Mar0 - 2CD Barquereno
17:4509.11.19SD Torina2 - 3Atletico Albericia
17:4509.11.19Guarnizo2 - 1UC Cartes
18:0009.11.19Gimnastica Torrelavega4 - 0UD Samano
18:0009.11.19Escobedo3 - 0SD Solares Medio Cudeyo
19:0009.11.19CF Vimenor1 - 2Laredo
13:4510.11.19Siete Villas0 - 0Bezana
17:4510.11.19Selaya FC0 - 1Tropezon
19:0010.11.19Textil Escudo1 - 2Cayon
17:3016.11.19UD Samano - Ribamontan AL Mar
17:4516.11.19UC Cartes - Escobedo
17:4516.11.19Cayon - Siete Villas
19:0016.11.19SD Solares Medio Cudeyo - SD Torina
19:0016.11.19Atletico Albericia - Barreda Balompie
19:0016.11.19Bezana - CF Vimenor
20:0016.11.19Laredo - Selaya FC
14:0017.11.19Rayo Cantabria - Gimnastica Torrelavega
19:0017.11.19Tropezon - Guarnizo
19:0017.11.19CD Barquereno - Textil Escudo
19:0024.11.19Siete Villas - CF Vimenor
19:0024.11.19Textil Escudo - UD Samano
19:0024.11.19Cayon - CD Barquereno
19:0024.11.19Selaya FC - Bezana
19:0024.11.19Escobedo - Tropezon
19:0024.11.19Gimnastica Torrelavega - Atletico Albericia
19:0024.11.19SD Torina - UC Cartes
19:0024.11.19Barreda Balompie - SD Solares Medio Cudeyo
19:0024.11.19Guarnizo - Laredo
19:0024.11.19Ribamontan AL Mar - Rayo Cantabria
Spain AmateurSpain Amateur: Tercera Division, Group 4
13:1501.11.19Santutxu FC1 - 3San Ignacio
13:3001.11.19Portugalete3 - 1CD Ariznabarra
14:0001.11.19Deusto1 - 1JD Somorrostro
14:0001.11.19SD Beasain0 - 0Santurtzi
18:3001.11.19Pasaia Ke0 - 2Tolosa CF
19:0001.11.19Urduliz Ft1 - 1SD Balmaseda FC
19:3001.11.19Sodupe UC0 - 4Gernika Club
20:3002.11.19Real Sociedad C1 - 0Scd Durango
18:3003.11.19Vitoria2 - 1Lagun Onak
19:0003.11.19Basconia2 - 3Sestao River
18:0009.11.19San Ignacio1 - 1Vitoria
18:3009.11.19Tolosa CF0 - 1Real Sociedad C
19:0009.11.19Lagun Onak1 - 0Pasaia Ke
19:1509.11.19Scd Durango1 - 1SD Beasain
19:3009.11.19Sodupe UC3 - 0Deusto
20:0009.11.19JD Somorrostro1 - 2Portugalete
13:1510.11.19Santurtzi1 - 1Basconia
14:0010.11.19CD Ariznabarra0 - 0Santutxu FC
19:0010.11.19Gernika Club0 - 2SD Balmaseda FC
19:3010.11.19Sestao River0 - 0Urduliz Ft
18:3016.11.19Pasaia Ke - San Ignacio
19:0016.11.19SD Beasain - Tolosa CF
19:0016.11.19Urduliz Ft - Santurtzi
19:4516.11.19Deusto - Gernika Club
13:0017.11.19Santutxu FC - JD Somorrostro
13:3017.11.19Basconia - Scd Durango
13:3017.11.19Portugalete - Sodupe UC
19:3017.11.19Vitoria - CD Ariznabarra
19:3017.11.19SD Balmaseda FC - Sestao River
20:0017.11.19Real Sociedad C - Lagun Onak
18:3023.11.19Tolosa CF - Basconia
19:0024.11.19Deusto - Portugalete
19:0024.11.19Lagun Onak - SD Beasain
19:0024.11.19Santurtzi - SD Balmaseda FC
19:0024.11.19JD Somorrostro - Vitoria
19:0024.11.19Scd Durango - Urduliz Ft
19:0024.11.19CD Ariznabarra - Pasaia Ke
19:0024.11.19Sodupe UC - Santutxu FC
19:0024.11.19Gernika Club - Sestao River
19:0024.11.19San Ignacio - Real Sociedad C
Spain AmateurSpain Amateur: Tercera Division, Group 5
21:3001.11.19Vilafranca0 - 0FC Cerdanyola Del Valles
20:0002.11.19Igualada1 - 2Sant Andreu
20:0002.11.19Santfeliuenc FC2 - 3Vilassar de Mar
14:0003.11.19UE Castelldefels1 - 0Terrassa
14:0003.11.19UA Horta3 - 2Granollers
14:0003.11.19San Cristobal Cp1 - 4CE Manresa
14:1503.11.19UE Sants3 - 1Figueres
18:3003.11.19CF Peralada0 - 3l’Hospitalet
19:0003.11.19Reus0 - 3Europa
19:0003.11.19Pobla de Mafumet0 - 0CE Banyoles
14:0010.11.19CE Manresa0 - 0Vilafranca
14:0010.11.19Granollers4 - 1UE Castelldefels
14:0010.11.19Europa3 - 0Pobla de Mafumet
14:0010.11.19Sant Andreu1 - 2CF Peralada
14:0010.11.19FC Cerdanyola Del Valles4 - 1UE Sants
18:3010.11.19Figueres1 - 1Santfeliuenc FC
19:0010.11.19Terrassa3 - 0Reus
19:0010.11.19Vilassar de Mar2 - 0UA Horta
19:3010.11.19CE Banyoles1 - 0Igualada
21:3010.11.19l’Hospitalet2 - 0San Cristobal Cp
20:0016.11.19Igualada - Europa
20:0016.11.19Santfeliuenc FC - FC Cerdanyola Del Valles
14:0017.11.19Pobla de Mafumet - Terrassa
14:0017.11.19San Cristobal Cp - Sant Andreu
14:0017.11.19Vilafranca - UE Sants
14:0017.11.19CE Manresa - l’Hospitalet
14:0017.11.19UE Castelldefels - Vilassar de Mar
14:0017.11.19UA Horta - Figueres
18:3017.11.19CF Peralada - CE Banyoles
19:0017.11.19Reus0 - 3Granollers
19:0024.11.19Vilassar de Mar - Reus
19:0024.11.19FC Cerdanyola Del Valles - UA Horta
19:0024.11.19Figueres - UE Castelldefels
19:0024.11.19Europa - CF Peralada
19:0024.11.19Granollers - Pobla de Mafumet
19:0024.11.19UE Sants - Santfeliuenc FC
19:0024.11.19Sant Andreu - CE Manresa
19:0024.11.19l’Hospitalet - Vilafranca
19:0024.11.19CE Banyoles - San Cristobal Cp
19:0024.11.19Terrassa - Igualada
Spain AmateurSpain Amateur: Tercera Division, Group 6
18:0001.11.19Atzeneta UE1 - 0Acero
19:3001.11.19Recambios Colon CD7 - 2Silla
18:0002.11.19Elche B2 - 1J. Esp. San Vicente
18:0002.11.19UD Beniganim0 - 1Olimpic de Xativa
19:3002.11.19Atletico Saguntino2 - 2Hercules CF B
13:0003.11.19CD Roda2 - 1Novelda
13:3003.11.19CF Intercity5 - 1Crevillente Deportivo
19:0003.11.19Alcoyano1 - 1CF Villarreal C
19:3003.11.19Alzira0 - 0Eldense
20:0003.11.19Vilamarxant CF1 - 0Paterna
18:0009.11.19Hercules CF B0 - 1Atzeneta UE
18:0009.11.19Paterna1 - 1Recambios Colon CD
19:0009.11.19Acero1 - 1CD Roda
19:0009.11.19CF Villarreal C2 - 1Atletico Saguntino
21:0009.11.19J. Esp. San Vicente1 - 2CF Intercity
19:0010.11.19Olimpic de Xativa2 - 2Alcoyano
19:0010.11.19Novelda1 - 0Vilamarxant CF
19:0010.11.19Silla1 - 1Alzira
19:0010.11.19Crevillente Deportivo2 - 0UD Beniganim
19:3010.11.19Eldense2 - 1Elche B
18:0016.11.19Atzeneta UE - CF Villarreal C
19:0016.11.19UD Beniganim - J. Esp. San Vicente
19:0016.11.19CD Roda - Hercules CF B
13:3017.11.19Recambios Colon CD - Alzira
13:3017.11.19CF Intercity - Eldense
14:0017.11.19Paterna - Novelda
18:0017.11.19Elche B - Silla
19:0017.11.19Atletico Saguntino - Olimpic de Xativa
19:0017.11.19Alcoyano - Crevillente Deportivo
20:0017.11.19Vilamarxant CF - Acero
14:0024.11.19J. Esp. San Vicente - Alcoyano
19:0024.11.19CF Villarreal C - CD Roda
19:0024.11.19Eldense - UD Beniganim
19:0024.11.19Crevillente Deportivo - Atletico Saguntino
19:0024.11.19Alzira - Elche B
19:0024.11.19Olimpic de Xativa - Atzeneta UE
19:0024.11.19Hercules CF B - Vilamarxant CF
19:0024.11.19Silla - CF Intercity
19:0024.11.19Acero - Paterna
19:0024.11.19Novelda - Recambios Colon CD
Spain AmateurSpain Amateur: Tercera Division, Group 7
19:0002.11.19Flat Earth FC2 - 0El Alamo
12:0003.11.19Leganes B1 - 1Trival Valderas
13:3003.11.19Carabanchel1 - 2Alcala
13:3003.11.19AD Union Adarve3 - 2Villaverde S. Andres
13:3003.11.19AD Parla4 - 1CD San Fernando de Henares
13:3003.11.19AD Alcorcon B1 - 2Atletico de Pinto
14:0003.11.19CD Mostoles4 - 0Alcobendas
14:0003.11.19CF Pozuelo2 - 2AD Torrejon
14:0003.11.19Ed MORATALAZ1 - 2Navalcarnero
14:0003.11.19Dav Santa Ana4 - 2Rayo Vallecano B
18:0009.11.19Alcala3 - 2AD Union Adarve
20:0009.11.19El Alamo0 - 0Ed MORATALAZ
13:0010.11.19Trival Valderas0 - 0Carabanchel
13:3010.11.19Alcobendas0 - 1Dav Santa Ana
13:3010.11.19Villaverde S. Andres0 - 0CF Pozuelo
13:3010.11.19AD Torrejon1 - 2Flat Earth FC
13:3010.11.19CD San Fernando de Henares1 - 3AD Alcorcon B
14:0010.11.19Atletico de Pinto1 - 2CD Mostoles
14:0010.11.19Rayo Vallecano B4 - 3Leganes B
18:3010.11.19Navalcarnero3 - 2AD Parla
13:3017.11.19Ed MORATALAZ - AD Torrejon
13:3017.11.19Carabanchel - Rayo Vallecano B
13:3017.11.19AD Parla - El Alamo
13:3017.11.19AD Alcorcon B - Navalcarnero
13:3017.11.19Leganes B - Alcobendas
14:0017.11.19CF Pozuelo - Alcala
14:0017.11.19Atletico de Pinto - CD San Fernando de Henares
14:0017.11.19AD Union Adarve - Trival Valderas
14:0017.11.19CD Mostoles - Dav Santa Ana
19:0017.11.19Flat Earth FC - Villaverde S. Andres
13:3024.11.19Alcobendas - Carabanchel
13:3024.11.19Trival Valderas - CF Pozuelo
13:3024.11.19El Alamo - AD Alcorcon B
13:3024.11.19Villaverde S. Andres - Ed MORATALAZ
13:3024.11.19CD San Fernando de Henares - CD Mostoles
13:3024.11.19AD Torrejon - AD Parla
14:0024.11.19Dav Santa Ana - Leganes B
18:3024.11.19Navalcarnero - Atletico de Pinto
19:0024.11.19Rayo Vallecano B - AD Union Adarve
19:0024.11.19Alcala - Flat Earth FC
Spain AmateurSpain Amateur: Tercera Division, Group 8
18:3001.11.19UD SANTA MARTA1 - 1Numancia B
18:1502.11.19CD Bupolsa1 - 2Zamora
18:3002.11.19CD La Granja1 - 2CD Mirandes B
17:4503.11.19Salamanca CF Uds B0 - 0Burgos Promesas
18:3003.11.19Atletico Tordesillas0 - 3Real Burgos
18:3003.11.19SD Almazan0 - 2Segoviana
18:3003.11.19Atletico Bembibre2 - 2CD Becerril
18:3003.11.19La Baneza CF0 - 2Real Avila
19:0003.11.19CD Cristo Atletico0 - 0Atletico Astorga
19:0003.11.19Arandina2 - 1Jupiter Leones
14:3009.11.19CD Mirandes B0 - 2CD Bupolsa
17:4509.11.19Numancia B2 - 1La Baneza CF
18:0009.11.19CD Virgen Del Camino1 - 2CD La Granja
18:3009.11.19Atletico Astorga1 - 1Atletico Bembibre
18:3009.11.19Jupiter Leones3 - 1Atletico Tordesillas
19:0009.11.19Burgos Promesas2 - 2SD Almazan
21:0009.11.19CD Becerril0 - 2Arandina
22:3009.11.19Zamora2 - 1UD SANTA MARTA
18:3010.11.19Real Burgos0 - 0Salamanca CF Uds B
19:0010.11.19Real Avila2 - 1CD Cristo Atletico
22:3013.11.19Zamora5 - 2Salamanca CF Uds B
17:4516.11.19Salamanca CF Uds B - Jupiter Leones
18:3016.11.19UD SANTA MARTA - CD Mirandes B
19:0016.11.19Atletico Tordesillas - CD Becerril
18:0017.11.19CD Bupolsa - CD Virgen Del Camino
18:1517.11.19La Baneza CF - Zamora
18:3017.11.19SD Almazan - Real Burgos
18:3017.11.19Atletico Bembibre - Real Avila
19:0017.11.19Arandina - Atletico Astorga
19:0017.11.19CD Cristo Atletico - Numancia B
19:0017.11.19Segoviana - Burgos Promesas
17:4523.11.19CD Mirandes B - La Baneza CF
17:4523.11.19CD Virgen Del Camino - UD SANTA MARTA
17:4523.11.19Numancia B - Atletico Bembibre
18:3023.11.19Jupiter Leones - SD Almazan
18:3023.11.19Atletico Astorga - Atletico Tordesillas
18:3023.11.19CD La Granja - CD Bupolsa
14:1524.11.19Real Burgos - Segoviana
18:0024.11.19CD Becerril - Salamanca CF Uds B
19:0024.11.19Real Avila - Arandina
19:3024.11.19Zamora - CD Cristo Atletico
Spain AmateurSpain Amateur: Tercera Division, Group 9
14:0001.11.19Almeria B1 - 1CD Huetor Tajar
14:0001.11.19Huetor Vega1 - 3Velez CF
14:0001.11.19Jaen6 - 1Alh. de La Torres CF
19:0001.11.19Motril0 - 2Atletico Malagueno
13:0003.11.19Alh. de La Torres CF1 - 2CD Melilla
14:0003.11.19Velez CF0 - 1El Palo
14:0003.11.19Atl Mancha0 - 0Motril
14:0003.11.19Club Polideportivo Almeria2 - 2Loja
19:0003.11.19El Ejido 20122 - 0Maracena
19:3003.11.19CD Torreperogil0 - 1Linares
19:3003.11.19Atletico de Porcuna CF0 - 1Jaen
19:3003.11.19CD Huetor Tajar2 - 1Huetor Vega
19:3003.11.19Udc Torredonjimeno0 - 2Antequera
19:0005.11.19Atletico Malagueno0 - 3Almeria B
21:3009.11.19CD Torreperogil2 - 2Velez CF
14:0010.11.19Maracena1 - 1Udc Torredonjimeno
14:0010.11.19Almeria B4 - 0Atl Mancha
14:0010.11.19Huetor Vega2 - 1Atletico Malagueno
14:0010.11.19Loja1 - 1El Ejido 2012
15:0010.11.19CD MelillaCancelAtletico de Porcuna CF
19:0010.11.19Linares1 - 0Antequera
19:0010.11.19Jaen2 - 0Club Polideportivo Almeria
19:3010.11.19Motril3 - 2Alh. de La Torres CF
21:0010.11.19El Palo2 - 0CD Huetor Tajar
19:0016.11.19Club Polideportivo Almeria - CD Melilla
13:3017.11.19Atletico Malagueno - El Palo
14:0017.11.19Atl Mancha - Huetor Vega
14:0017.11.19Velez CF - Linares
14:0017.11.19Alh. de La Torres CF - Almeria B
19:0017.11.19El Ejido 2012 - Jaen
19:3017.11.19Atletico de Porcuna CF - Motril
19:3017.11.19CD Huetor Tajar - CD Torreperogil
19:3017.11.19Udc Torredonjimeno - Loja
20:0017.11.19Antequera - Maracena
15:0024.11.19CD Melilla - El Ejido 2012
18:3024.11.19Almeria B - Atletico de Porcuna CF
19:0024.11.19Loja - Antequera
19:0024.11.19Huetor Vega - Alh. de La Torres CF
19:0024.11.19Linares - Maracena
19:0024.11.19CD Torreperogil - Atletico Malagueno
19:0024.11.19Velez CF - CD Huetor Tajar
19:0024.11.19Motril - Club Polideportivo Almeria
19:0024.11.19El Palo - Atl Mancha
19:0024.11.19Jaen - Udc Torredonjimeno
Spain AmateurSpain Amateur: Tercera Division, Group 10
14:0001.11.19Arcos1 - 1Conil CF
14:0001.11.19Rota CD0 - 2CD Utrera
19:0001.11.19Ecija0 - 3Los Barrios
14:0003.11.19Ceuta1 - 0Ciudad de Lucena
14:0003.11.19Cordoba B0 - 1Xerez Deportivo FC
14:3003.11.19Lebrijana0 - 0CA Antoniano
18:0003.11.19Betis Balompie4 - 1Coria
18:3003.11.19San Roque1 - 1CD Gerena
19:0003.11.19Xerez2 - 0Rota CD
19:0003.11.19Conil CF1 - 0FC Sevilla C
19:0003.11.19CD Utrera3 - 0Ecija
19:3003.11.19Los Barrios0 - 0CD Pozoblanco
19:3003.11.19Salerm Puente Genil FC3 - 2Arcos
19:3009.11.19CD Pozoblanco1 - 2CD Utrera
14:0010.11.19CD Gerena0 - 0Los Barrios
14:0010.11.19Coria0 - 0Ceuta
14:0010.11.19Rota CD3 - 1Lebrijana
18:3010.11.19Arcos2 - 0FC Sevilla C
18:3010.11.19CA Antoniano4 - 0Cordoba B
19:0010.11.19Xerez Deportivo FC1 - 1Betis Balompie
19:3010.11.19Salerm Puente Genil FC2 - 1San Roque
20:0010.11.19Ciudad de Lucena2 - 1Conil CF
21:0016.11.19San Roque - Arcos
14:0017.11.19FC Sevilla C - Ciudad de Lucena
14:0017.11.19Conil CF - Coria
14:0017.11.19Ceuta - Xerez Deportivo FC
14:0017.11.19Cordoba B - Rota CD
14:0017.11.19CD Utrera - CD Gerena
18:0017.11.19Los Barrios - Salerm Puente Genil FC
18:0017.11.19Betis Balompie - CA Antoniano
19:0017.11.19Lebrijana - Ecija
19:0017.11.19Xerez - CD Pozoblanco
19:0024.11.19CD Pozoblanco - Lebrijana
19:0024.11.19San Roque - Los Barrios
19:0024.11.19Salerm Puente Genil FC - CD Utrera
19:0024.11.19CA Antoniano - Ceuta
19:0024.11.19Coria - FC Sevilla C
19:0024.11.19Rota CD - Betis Balompie
19:0024.11.19Xerez Deportivo FC - Conil CF
19:0024.11.19Arcos - Ciudad de Lucena
19:0024.11.19Ecija - Cordoba B
19:0024.11.19CD Gerena - Xerez
Spain AmateurSpain Amateur: Tercera Division, Group 11
13:4501.11.19Ibiza Sant Rafel FC0 - 1Felanitx
19:0001.11.19S. Catalina Atl.1 - 1Esporles
18:3002.11.19Binisalem0 - 3CD Ibiza Islas Pitiusas
19:0002.11.19CE Andratx5 - 0Manacor
19:0002.11.19Constancia1 - 1Llosetense
14:0003.11.19Formentera5 - 0SD Portmany
18:3003.11.19CF Soller3 - 0UD Collerense
19:0003.11.19Mallorca B2 - 1Santanyi
14:3009.11.19Esporles0 - 1Formentera
18:0009.11.19Santanyi2 - 1Platges de Calvia
18:0009.11.19Llosetense2 - 4CF Soller
18:3009.11.19Felanitx1 - 2CD Ferriolense
18:3009.11.19Manacor0 - 1Mallorca B
18:3009.11.19UD Poblense1 - 0Constancia
19:0009.11.19UD Alcudia2 - 1S. Catalina Atl.
19:1509.11.19UD Collerense0 - 2CE Andratx
14:0010.11.19SD Portmany1 - 0Binisalem
19:0010.11.19CD Ibiza Islas Pitiusas1 - 1Ibiza Sant Rafel FC
18:0016.11.19Platges de Calvia - Manacor
18:3016.11.19CD Ferriolense - CD Ibiza Islas Pitiusas
18:3016.11.19S. Catalina Atl. - Santanyi
19:0016.11.19Binisalem - Ibiza Sant Rafel FC
19:0016.11.19Mallorca B - UD Collerense
19:3016.11.19Constancia - Felanitx
14:0017.11.19SD Portmany - Esporles
14:3017.11.19Formentera - UD Alcudia
18:3017.11.19CF Soller - UD Poblense
19:0017.11.19CE Andratx - Llosetense
17:4523.11.19Llosetense - Mallorca B
18:0023.11.19Ibiza Sant Rafel FC - CD Ferriolense
18:0023.11.19UD Alcudia - SD Portmany
18:1523.11.19UD Poblense - CE Andratx
18:3023.11.19Esporles - Binisalem
18:4523.11.19Manacor - S. Catalina Atl.
19:1523.11.19UD Collerense - Platges de Calvia
13:4524.11.19Felanitx - CF Soller
14:0024.11.19CD Ibiza Islas Pitiusas - Constancia
14:3024.11.19Santanyi - Formentera
18:0030.11.19Platges de Calvia - Llosetense
18:3030.11.19Esporles - UD Alcudia
18:3030.11.19Binisalem - CD Ferriolense
18:3030.11.19Constancia - Ibiza Sant Rafel FC
19:3030.11.19CE Andratx - Felanitx
Spain AmateurSpain Amateur: Tercera Division, Group 12
15:0001.11.19Union Viera CF1 - 0CA Tacoronte
15:3002.11.19Paso1 - 1CD Union Puerto Del Rosario
19:3002.11.19CD Santa Ursula0 - 1UD Tamaraceite
20:0002.11.19UD Las Palmas C2 - 0Panaderia Pulido
15:0003.11.19Tenisca3 - 1Villa Santa Brigida
15:0003.11.19Lanzarote1 - 1Vera
15:0003.11.19Tenerife B1 - 2UD San Fernando
15:0003.11.19Marino2 - 1Atletico Union Guimar
15:3003.11.19UD Gran Tarajal2 - 0Mensajero
00:0009.11.19Ibarra0 - 1Tenerife B
15:0009.11.19UD Tamaraceite1 - 3Tenisca
19:0009.11.19CA Tacoronte0 - 0Marino
19:3009.11.19Panaderia Pulido2 - 3UD Gran Tarajal
19:3009.11.19Vera1 - 2Union Viera CF
21:0009.11.19Atletico Union Guimar3 - 0CD Buzanada
15:0010.11.19Villa Santa Brigida0 - 2Paso
15:0010.11.19UD San Fernando2 - 0CD Santa Ursula
15:0010.11.19Mensajero0 - 0Lanzarote
15:1510.11.19CD Union Puerto Del Rosario1 - 1UD Las Palmas C
00:0016.11.19CD Buzanada - CA Tacoronte
15:3016.11.19Union Viera CF - Mensajero
19:3016.11.19CD Santa Ursula - Ibarra
21:3016.11.19Tenerife B - Atletico Union Guimar
15:0017.11.19Tenisca - UD San Fernando
15:0017.11.19CD Union Puerto Del Rosario - Villa Santa Brigida
15:0017.11.19Paso - UD Tamaraceite
15:0017.11.19Lanzarote - Panaderia Pulido
15:0017.11.19Marino - Vera
16:0017.11.19UD Las Palmas C - UD Gran Tarajal
23:0022.11.19Villa Santa Brigida - UD Las Palmas C
23:0022.11.19Panaderia Pulido - Union Viera CF
14:0023.11.19UD Tamaraceite - CD Union Puerto Del Rosario
18:3023.11.19Vera - CD Buzanada
19:0023.11.19Ibarra - Tenisca
20:0023.11.19Atletico Union Guimar - CD Santa Ursula
14:0024.11.19Mensajero - Marino
14:0024.11.19UD Gran Tarajal - Lanzarote
14:0024.11.19UD San Fernando - Paso
14:0024.11.19CA Tacoronte - Tenerife B
23:0029.11.19Villa Santa Brigida - UD Tamaraceite
14:3030.11.19Union Viera CF - UD Gran Tarajal
18:3030.11.19CD Santa Ursula - CA Tacoronte
19:0030.11.19CD Buzanada - Mensajero
19:0030.11.19UD Las Palmas C - Lanzarote
Spain AmateurSpain Amateur: Tercera Division, Group 13
14:0001.11.19SFC Minerva3 - 0Ciudad de Murcia
18:1503.11.19CD Plus Ultra0 - 2Ed Churra
18:3003.11.19Muleno CF0 - 1Cartagena II
18:3003.11.19Ucam Murcia II4 - 1Cartagena FC-Ucam
18:3003.11.19Mar Menor Club5 - 0E. G. El Palmar
19:0003.11.19CDA Aguilas1 - 2Mazarron
19:0003.11.19Olimpico Totana0 - 2Los Garres
19:0003.11.19Cast. Huercal Overa0 - 0Lorca CF
19:0003.11.19Lorca2 - 0D. Minera
19:3003.11.19Atletico Pulpileno0 - 1Murcia B
18:0009.11.19Lorca CF2 - 0Olimpico Totana
19:0009.11.19E. G. El Palmar0 - 2CDA Aguilas
13:3010.11.19Murcia B4 - 0CD Plus Ultra
14:3010.11.19Ed Churra2 - 2Mar Menor Club
18:0010.11.19Ciudad de Murcia1 - 3Lorca
18:0010.11.19Cartagena FC-Ucam3 - 3SFC Minerva
18:1510.11.19D. Minera0 - 3Muleno CF
18:3010.11.19Cartagena II1 - 3Atletico Pulpileno
18:4510.11.19Los Garres0 - 2Ucam Murcia II
19:0010.11.19Mazarron2 - 1Cast. Huercal Overa
21:0016.11.19CDA Aguilas - Cast. Huercal Overa
13:3017.11.19SFC Minerva - Los Garres
14:0017.11.19Ucam Murcia II - Lorca CF
14:1517.11.19E. G. El Palmar - Ed Churra
18:1517.11.19CD Plus Ultra - Cartagena II
18:3017.11.19Mar Menor Club - Murcia B
18:3017.11.19Muleno CF - Ciudad de Murcia
18:3017.11.19Lorca - Cartagena FC-Ucam
19:0017.11.19Atletico Pulpileno - D. Minera
19:3017.11.19Olimpico Totana - Mazarron
19:0024.11.19Mazarron - Ucam Murcia II
19:0024.11.19Ed Churra - CDA Aguilas
19:0024.11.19Murcia B - E. G. El Palmar
19:0024.11.19Cast. Huercal Overa - Olimpico Totana
19:0024.11.19Lorca CF - SFC Minerva
19:0024.11.19Ciudad de Murcia - Atletico Pulpileno
19:0024.11.19Cartagena II - Mar Menor Club
19:0024.11.19Cartagena FC-Ucam - Muleno CF
19:0024.11.19Los Garres - Lorca
19:0024.11.19D. Minera - CD Plus Ultra
23:0027.11.19CD Plus Ultra - SFC Minerva
Spain AmateurSpain Amateur: Tercera Division, Group 14
14:0001.11.19UD Montijo0 - 0CD Diocesano
14:0001.11.19Calamonte0 - 2Extremadura UD B
14:0001.11.19Moralo1 - 2Miajadas
14:0001.11.19CD Coria2 - 1CD Azuaga
14:0001.11.19Fuente de Cantos0 - 2AD Llerenense
14:0001.11.19EMD Aceuchal4 - 0Arroyo
14:1501.11.19Jerez1 - 2CF Trujillo
14:1501.11.19Valdivia1 - 4Cacereno
14:0003.11.19Olivenza2 - 3UP Plasencia
14:0003.11.19CD Diocesano6 - 0Fuente de Cantos
14:0003.11.19CD Azuaga4 - 1Calamonte
14:0003.11.19Miajadas1 - 4CD Coria
14:1503.11.19CF Trujillo1 - 0EMD Aceuchal
18:0003.11.19Cacereno1 - 0Moralo
18:1503.11.19Extremadura UD B0 - 0Valverdeno
19:0003.11.19Villanovense3 - 0UD Montijo
19:0003.11.19Arroyo2 - 0Valdivia
19:0003.11.19AD Llerenense0 - 2Jerez
18:3009.11.19Valdivia2 - 9Moralo
18:3009.11.19EMD Aceuchal1 - 0AD Llerenense
19:0009.11.19UP Plasencia1 - 0Extremadura UD B
19:0009.11.19Calamonte2 - 1Miajadas
19:0009.11.19Jerez0 - 0CD Diocesano
19:0009.11.19CD Coria0 - 2Cacereno
19:0009.11.19UD Montijo3 - 2Olivenza
19:0009.11.19Valverdeno0 - 2CD Azuaga
20:0009.11.19Fuente de Cantos0 - 1Villanovense
22:0009.11.19Arroyo0 - 1CF Trujillo
13:3017.11.19Extremadura UD B - UD Montijo
14:0017.11.19CD Azuaga - UP Plasencia
14:0017.11.19CF Trujillo - Valdivia
14:0017.11.19Olivenza - Fuente de Cantos
14:0017.11.19Miajadas - Valverdeno
14:0017.11.19Cacereno - Calamonte
18:3017.11.19AD Llerenense - Arroyo
18:3017.11.19CD Diocesano - EMD Aceuchal
19:0017.11.19Moralo - CD Coria
19:0017.11.19Villanovense - Jerez
19:0024.11.19Valdivia - CD Coria
19:0024.11.19EMD Aceuchal - Villanovense
19:0024.11.19Calamonte - Moralo
19:0024.11.19Fuente de Cantos - Extremadura UD B
19:0024.11.19Valverdeno - Cacereno
19:0024.11.19UP Plasencia - Miajadas
19:0024.11.19Arroyo - CD Diocesano
19:0024.11.19Jerez - Olivenza
19:0024.11.19CF Trujillo - AD Llerenense
19:0024.11.19UD Montijo - CD Azuaga
Spain AmateurSpain Amateur: Tercera Division, Group 15
14:0001.11.19Udc Txantrea Kke4 - 0CD Lourdes
14:0001.11.19Hernan Cortes1 - 1CD Pena Azagresa
14:3001.11.19CD Murchante0 - 0CD Beti Onak
18:3001.11.19Egues3 - 1CD Corellano
19:0001.11.19Pena Sport2 - 0Beti Kozkor KE
22:3001.11.19AD San Juan Pamplona4 - 0CA Cirbonero
20:3002.11.19CD Ardoi1 - 0Union Mutilvera
17:3009.11.19CD Lourdes1 - 1AD San Juan Pamplona
18:0009.11.19Beti Kozkor KE2 - 2Pamplona
18:0009.11.19CD Fontellas1 - 2CD Subiza
18:1509.11.19CA Cirbonero1 - 1Pena Sport
18:3009.11.19CD Huarte3 - 4CD Baztan
18:3009.11.19CD Beti Onak2 - 1CD Ardoi
18:3009.11.19CD Pena Azagresa2 - 2CD Murchante
19:0009.11.19Union Mutilvera1 - 1Udc Txantrea Kke
19:3009.11.19Ucd Burlades1 - 1Egues
18:0010.11.19CD Corellano1 - 0Hernan Cortes
17:3016.11.19Hernan Cortes - Ucd Burlades
17:3016.11.19Pamplona - CA Cirbonero
18:0016.11.19CD Subiza - Beti Kozkor KE
18:0016.11.19CD Baztan - CD Fontellas
18:1516.11.19Egues - CD Huarte
18:3016.11.19Union Mutilvera - CD Beti Onak
18:3016.11.19Udc Txantrea Kke - AD San Juan Pamplona
20:3016.11.19CD Ardoi - CD Pena Azagresa
17:4517.11.19CD Murchante - CD Corellano
18:0017.11.19Pena Sport - CD Lourdes
18:3023.11.19Beti Kozkor KE - CD Baztan
19:0023.11.19AD San Juan Pamplona - Pena Sport
18:3024.11.19CD Corellano - CD Ardoi
19:0024.11.19CD Huarte - Hernan Cortes
19:0024.11.19CD Fontellas - Egues
19:0024.11.19CA Cirbonero - CD Subiza
19:0024.11.19CD Beti Onak - Udc Txantrea Kke
19:0024.11.19CD Pena Azagresa - Union Mutilvera
19:0024.11.19Ucd Burlades - CD Murchante
19:0024.11.19CD Lourdes - Pamplona
Spain AmateurSpain Amateur: Tercera Division, Group 16
14:0001.11.19CD Berceo1 - 5CD Anguiano
18:0001.11.19Casalarreina CF3 - 1Oyonesa
18:3001.11.19CD Pradejon1 - 1Alfaro
18:3001.11.19CA River Ebro1 - 2CD Arnedo
19:0001.11.19Cdfc La Calzada1 - 4Varea
20:3001.11.19UD Logrones B2 - 1CD Calahorra B
18:0002.11.19Cp Calasancio1 - 1Comillas CF
20:0002.11.19Yague CF2 - 1Club Deportivo Alberite
19:0003.11.19CA Vianes1 - 0CD Villegas
19:0003.11.19SD Logrones2 - 1Naxara
18:1509.11.19Club Deportivo Alberite0 - 2Casalarreina CF
18:3009.11.19Comillas CF1 - 8SD Logrones
19:0009.11.19CD Villegas1 - 3CA River Ebro
14:0010.11.19Varea4 - 0UD Logrones B
18:0010.11.19CD Calahorra B1 - 0Cp Calasancio
18:0010.11.19CD Anguiano2 - 2CA Vianes
18:3010.11.19Alfaro5 - 0Yague CF
18:3010.11.19CD Arnedo2 - 1CD Pradejon
19:0010.11.19Oyonesa1 - 0Cdfc La Calzada
19:0010.11.19Naxara4 - 4CD Berceo
18:0016.11.19Casalarreina CF - Alfaro
20:3016.11.19UD Logrones B - Oyonesa
20:3016.11.19Yague CF - CD Arnedo
17:3017.11.19CD Berceo - Comillas CF
18:0017.11.19CD Calahorra B - Varea
18:0017.11.19Cp Calasancio - SD Logrones
18:0017.11.19CA River Ebro - CD Anguiano
18:3017.11.19CD Pradejon - CD Villegas
19:0017.11.19CA Vianes - Naxara
19:0017.11.19Cdfc La Calzada - Club Deportivo Alberite
19:0024.11.19CD Anguiano - CD Pradejon
19:0024.11.19SD Logrones - CD Berceo
19:0024.11.19Comillas CF - CA Vianes
19:0024.11.19Naxara - CA River Ebro
19:0024.11.19Oyonesa - CD Calahorra B
19:0024.11.19Club Deportivo Alberite - UD Logrones B
19:0024.11.19CD Villegas - Yague CF
19:0024.11.19Varea - Cp Calasancio
19:0024.11.19Alfaro - Cdfc La Calzada
19:0024.11.19CD Arnedo - Casalarreina CF
Spain AmateurSpain Amateur: Tercera Division, Group 17
13:3001.11.19Real Zaragoza Da4 - 0CDJ Tamarite
13:3001.11.19CD Valdefierro2 - 0AD Almudevar
14:0001.11.19Cuarte CD3 - 1UD Fraga
14:0001.11.19SD Borja3 - 1Utebo
19:1501.11.19Illueca CF2 - 1Calamocha
13:3003.11.19AD San Juan de Mozarrifar1 - 0AD Almudevar
17:3003.11.19Robres CD1 - 2CD Binefar
17:3003.11.19Sarinena2 - 1Monzon
18:0003.11.19Belchite 970 - 1SD Borja
18:0003.11.19Calamocha3 - 0CD Valdefierro
18:0003.11.19CD Brea1 - 0Teruel
18:0003.11.19Villanueva CF0 - 3Real Zaragoza Da
18:3003.11.19Utebo0 - 1Soc. Dep. Tarazona
18:3003.11.19CDJ Tamarite2 - 3Illueca CF
21:0003.11.19Barbastro4 - 1Cuarte CD
18:0009.11.19Real Zaragoza Da1 - 0UD Fraga
13:3010.11.19CD Valdefierro3 - 2CDJ Tamarite
14:0010.11.19Cuarte CD2 - 1Utebo
18:0010.11.19AD Almudevar2 - 1Calamocha
18:0010.11.19SD Borja0 - 2CD Brea
18:3010.11.19Soc. Dep. Tarazona3 - 0Belchite 97
18:3010.11.19Illueca CF4 - 1Villanueva CF
18:3010.11.19CD Binefar1 - 2Sarinena
19:0010.11.19Monzon1 - 0AD San Juan de Mozarrifar
19:0010.11.19Teruel1 - 0Robres CD
13:3017.11.19AD San Juan de Mozarrifar - Calamocha
17:1517.11.19Sarinena - Teruel
17:3017.11.19Robres CD - SD Borja
17:4517.11.19Belchite 97 - Cuarte CD
18:0017.11.19Barbastro - Real Zaragoza Da
18:0017.11.19Villanueva CF - CD Valdefierro
18:0017.11.19CD Brea - Soc. Dep. Tarazona
18:1517.11.19CDJ Tamarite - AD Almudevar
18:3017.11.19Monzon - CD Binefar
18:3017.11.19UD Fraga - Illueca CF
13:3024.11.19Real Zaragoza Da - Utebo
14:0024.11.19Cuarte CD - CD Brea
14:3024.11.19CD Valdefierro - UD Fraga
18:0024.11.19Calamocha - CDJ Tamarite
18:0024.11.19AD Almudevar - Villanueva CF
18:3024.11.19Soc. Dep. Tarazona - Robres CD
18:3024.11.19Illueca CF - Barbastro
18:3024.11.19SD Borja - Sarinena
19:0024.11.19CD Binefar - AD San Juan de Mozarrifar
19:0024.11.19Teruel - Monzon
Spain AmateurSpain Amateur: Tercera Division, Group 18
19:0002.11.19CD Villacanas0 - 2Conquense
20:0002.11.19Almansa2 - 2Almagro CF
14:0003.11.19La Roda1 - 0CD Illescas
14:0003.11.19Socuellamos1 - 1Toledo Sad
18:3003.11.19Quintanar Del Rey0 - 0La Solana
18:3003.11.19CD Torrijos1 - 0CD Pedroneras
19:0003.11.19Albacete Balompie B1 - 1CD Tarancon
19:0003.11.19CD Manchego Ciudad Real3 - 0CD Madridejos
19:0003.11.19Calvo Sotelo Puertollano0 - 0At. Ibanes
19:0003.11.19Guadalajara3 - 1CD AZUQUECA
19:0009.11.19CD Pedroneras2 - 0CD Manchego Ciudad Real
19:0009.11.19CD AZUQUECA4 - 4Almansa
21:0009.11.19CD Illescas1 - 0La Solana
14:0010.11.19Conquense1 - 0Guadalajara
18:0010.11.19At. Ibanes1 - 1Socuellamos
18:3010.11.19CD Madridejos3 - 1CD Villacanas
19:0010.11.19La Roda3 - 1CD Torrijos
19:0010.11.19Almagro CF1 - 3Albacete Balompie B
19:0010.11.19Toledo Sad1 - 1Quintanar Del Rey
19:0010.11.19CD Tarancon2 - 0Calvo Sotelo Puertollano
21:0013.11.19CD Torrijos0 - 1Socuellamos
19:0016.11.19Calvo Sotelo Puertollano - Almagro CF
14:0017.11.19Socuellamos - CD Tarancon
18:3017.11.19CD Torrijos - CD Illescas
18:3017.11.19CD Villacanas - CD Pedroneras
18:3017.11.19La Solana - Toledo Sad
18:3017.11.19Quintanar Del Rey - At. Ibanes
19:0017.11.19CD Manchego Ciudad Real - La Roda
19:0017.11.19Guadalajara - CD Madridejos
19:0017.11.19Almansa - Conquense
19:0017.11.19Albacete Balompie B - CD AZUQUECA
19:0024.11.19CD Tarancon - Quintanar Del Rey
19:0024.11.19CD Madridejos - Almansa
19:0024.11.19La Roda - CD Villacanas
19:0024.11.19At. Ibanes - La Solana
19:0024.11.19CD Pedroneras - Guadalajara
19:0024.11.19CD Illescas - Toledo Sad
19:0024.11.19Almagro CF - Socuellamos
19:0024.11.19Conquense - Albacete Balompie B
19:0024.11.19CD Torrijos - CD Manchego Ciudad Real
19:0024.11.19CD AZUQUECA - Calvo Sotelo Puertollano
Football

Europe

International

Africa

South America

Asia

North America

Oceania