Login
Register

Football » Poland

PolandPoland: III Liga, Group 1
15:0001.06.19Unia Skierniewice2 - 0MKS Elk
(0 - 0)
17:0001.06.19Ursus1 - 2Victoria Sulejowek
(0 - 1)
18:0001.06.19Bron Radom1 - 0Lomza
(1 - 0)
18:0001.06.19Sokol Aleksandrow Lodzki3 - 1MKS Kaczkan Huragan Morag
(1 - 1)
18:0001.06.19Polonia Warszawa2 - 2Mlks Znicz Biala Piska
(2 - 0)
19:0001.06.19KS Legionovia3 - 2O. Zambrow
(1 - 2)
12:0002.06.19Lechia Tomaszow6 - 1L. II Warszawa
(1 - 0)
12:1502.06.19Pelikan Lowicz2 - 1S. Ostroda
(1 - 0)
17:0002.06.19Ruch Wysokie Mazowieckie2 - 1Nowy Dwor
(2 - 1)
18:0007.06.19MKS Elk0 - 4Sokol Aleksandrow Lodzki
(0 - 2)
12:0008.06.19L. II Warszawa1 - 0Ursus
(0 - 0)
18:0008.06.19MKS Kaczkan Huragan Morag2 - 1Ruch Wysokie Mazowieckie
(0 - 1)
18:0008.06.19Mlks Znicz Biala Piska2 - 3Pelikan Lowicz
(0 - 3)
19:0008.06.19Lomza1 - 1Polonia Warszawa
(1 - 0)
19:0008.06.19S. Ostroda1 - 2O. Zambrow
(0 - 0)
20:0008.06.19Victoria Sulejowek1 - 1Unia Skierniewice
(0 - 1)
12:0009.06.19Lechia Tomaszow1 - 6KS Legionovia
(0 - 4)
18:0009.06.19Nowy Dwor5 - 1Bron Radom
(2 - 0)
19:0014.06.19Bron Radom2 - 1MKS Kaczkan Huragan Morag
(1 - 0)
19:0014.06.19O. Zambrow2 - 2Mlks Znicz Biala Piska
(0 - 1)
20:0014.06.19Polonia Warszawa3 - 3Nowy Dwor
(2 - 1)
15:0015.06.19KS Legionovia6 - 0S. Ostroda
(3 - 0)
16:0015.06.19Unia Skierniewice2 - 2L. II Warszawa
(0 - 2)
17:0015.06.19Ursus4 - 4Lechia Tomaszow
(3 - 0)
18:0015.06.19Sokol Aleksandrow Lodzki3 - 0Victoria Sulejowek
(1 - 0)
18:0015.06.19Ruch Wysokie Mazowieckie1 - 3MKS Elk
(1 - 1)
12:1516.06.19Pelikan Lowicz2 - 1Lomza
(2 - 0)
19:0019.06.19MKS Elk - Bron Radom
19:0019.06.19MKS Kaczkan Huragan Morag - Polonia Warszawa
19:0019.06.19Ursus - KS Legionovia
19:0019.06.19Nowy Dwor - Pelikan Lowicz
19:0019.06.19Lechia Tomaszow - Unia Skierniewice
19:0019.06.19Lomza - O. Zambrow
19:0019.06.19L. II Warszawa - Sokol Aleksandrow Lodzki
19:0019.06.19Victoria Sulejowek - Ruch Wysokie Mazowieckie
19:0019.06.19Mlks Znicz Biala Piska - S. Ostroda
15:0022.06.19Ruch Wysokie Mazowieckie - L. II Warszawa
16:0022.06.19S. Ostroda - Lomza
18:0022.06.19Unia Skierniewice - Ursus
18:0022.06.19Polonia Warszawa - MKS Elk
18:0022.06.19Sokol Aleksandrow Lodzki - Lechia Tomaszow
18:0022.06.19KS Legionovia - Mlks Znicz Biala Piska
18:0022.06.19Bron Radom - Victoria Sulejowek
18:0022.06.19Pelikan Lowicz - MKS Kaczkan Huragan Morag
18:0022.06.19O. Zambrow - Nowy Dwor
PolandPoland: III Liga, Group 2
15:0001.06.19Swiecie0 - 3Polonia Sroda Wielkopolska
17:0001.06.19Kotwica Kolobrzeg3 - 3Lech II Pozna
(1 - 2)
18:0001.06.19Jarota Jarocin2 - 0Mieszko Gniezno
(1 - 0)
18:0001.06.19Wierzyca Pelplin1 - 2Pogon II Szczecin
(0 - 1)
18:0001.06.19Gornik Konin1 - 3Chemik Bydgoszcz
(1 - 0)
18:0001.06.19B. Koszalin3 - 3Starogard Gdansk
(0 - 0)
18:0001.06.19Radunia Stezyca2 - 2KKS Kalisz
(0 - 1)
20:0001.06.19Baltyk Gdynia4 - 0Sokol K.
(3 - 0)
17:0002.06.19OKS Swit Skolwin Szczecin5 - 0G. Koszalin
(3 - 0)
18:0006.06.19Pogon II Szczecin1 - 1OKS Swit Skolwin Szczecin
(0 - 1)
12:0008.06.19Starogard Gdansk1 - 2Mieszko Gniezno
(1 - 0)
13:0008.06.19Lech II Pozna3 - 1Radunia Stezyca
(1 - 0)
15:0008.06.19G. Koszalin3 - 0Swiecie
17:0008.06.19Polonia Sroda Wielkopolska2 - 1Kotwica Kolobrzeg
(1 - 1)
17:0008.06.19Chemik Bydgoszcz3 - 2Wierzyca Pelplin
(2 - 0)
18:0008.06.19Sokol K.3 - 1B. Koszalin
(0 - 1)
18:0008.06.19Gornik Konin2 - 2Jarota Jarocin
(1 - 0)
19:0008.06.19KKS Kalisz3 - 0Baltyk Gdynia
(2 - 0)
21:0012.06.19Lech II Pozna3 - 0Wierzyca Pelplin
15:0015.06.19Swiecie0 - 3Pogon II Szczecin
18:0015.06.19Mieszko Gniezno3 - 0Sokol K.
(0 - 0)
18:0015.06.19Kotwica Kolobrzeg6 - 0G. Koszalin
(3 - 0)
18:0015.06.19OKS Swit Skolwin Szczecin2 - 0Chemik Bydgoszcz
(1 - 0)
18:0015.06.19Jarota Jarocin2 - 4Starogard Gdansk
(1 - 0)
18:0015.06.19B. Koszalin1 - 0KKS Kalisz
(1 - 0)
18:0015.06.19Radunia Stezyca4 - 1Polonia Sroda Wielkopolska
(2 - 1)
18:0015.06.19Baltyk Gdynia3 - 1Lech II Pozna
(1 - 0)
18:0015.06.19Wierzyca Pelplin1 - 3Gornik Konin
(1 - 2)
PolandPoland: III Liga, Group 3
18:0001.06.19Pawlowice Slaskie1 - 1Gornik Zabrze II
(0 - 1)
18:0001.06.19Zaglebie II Lubin5 - 1LZS Agroplan Gluszyna
(0 - 0)
18:0001.06.19Stilon Gorzow0 - 1Bielsko Biala
(0 - 1)
18:0001.06.19Stal Brzeg2 - 0Ruch Radzionkow
(1 - 0)
18:0001.06.19Ruch Zdzieszowice1 - 1Lechia Dzierzoniow
(1 - 1)
18:0001.06.19Gwarek Tarnowskie1 - 3Warta Gorzow Wielkopolski
(1 - 2)
18:0001.06.19KS Sleza0 - 1Polkowice
(0 - 0)
18:0001.06.19Miedz II4 - 0Piast Zmigrod
(3 - 0)
18:0008.06.19Warta Gorzow Wielkopolski0 - 1Kluczbork
(0 - 0)
18:0008.06.19Piast Zmigrod3 - 0Gwarek Tarnowskie
(1 - 0)
18:0008.06.19LZS Agroplan Gluszyna5 - 2Miedz II
(1 - 2)
18:0008.06.19Lechia Dzierzoniow1 - 5KS Sleza
(0 - 2)
18:0008.06.19Polkowice1 - 1Stal Brzeg
(0 - 1)
18:0008.06.19Ruch Radzionkow1 - 6Zaglebie II Lubin
(1 - 1)
18:0008.06.19Gornik Zabrze II0 - 2Ruch Zdzieszowice
(0 - 2)
18:0008.06.19Foto-Higiena Gac2 - 0Stilon Gorzow
(1 - 0)
18:0008.06.19Bielsko Biala1 - 0Pawlowice Slaskie
(1 - 0)
PolandPoland: III Liga, Group 4
15:0001.06.19Podlasie Biala Podlaska5 - 2Wisla Sandomierz
(2 - 0)
15:0001.06.19Avia Swidnik1 - 1Hutnik Krakow
(1 - 1)
16:0001.06.19Wislanie Jaskowice3 - 1Stal Krasnik
(3 - 1)
18:0001.06.19Podhale Nowy Targ2 - 0KSZO Ostrowice
(1 - 0)
18:0001.06.19Chelm0 - 4Stal Rzeszow
(0 - 1)
18:0001.06.19Orleta Radzyn Podlaski0 - 3Sokol Sieniawa
(0 - 2)
18:0001.06.19Sola Oswiecim2 - 0Czarni Polaniec
(1 - 0)
18:0002.06.19Spartakus Daleszyce1 - 2Wisla Pulawy
(0 - 1)
19:0002.06.19LKS Wolczanka Wolka Pelkinska2 - 1Motor Lublin
(2 - 1)
19:0005.06.19Sokol Sieniawa2 - 0Wislanie Jaskowice
(1 - 0)
15:0008.06.19Sokol Sieniawa1 - 1Avia Swidnik
(1 - 0)
18:0008.06.19Stal Rzeszow2 - 1Podhale Nowy Targ
(2 - 1)
18:0008.06.19Wisla Pulawy1 - 0Podlasie Biala Podlaska
(0 - 0)
18:0008.06.19Motor Lublin4 - 3Wislanie Jaskowice
(2 - 1)
18:0008.06.19KSZO Ostrowice2 - 0LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
(0 - 0)
18:0008.06.19Hutnik Krakow1 - 1Sola Oswiecim
(0 - 0)
18:0008.06.19Czarni Polaniec4 - 2Spartakus Daleszyce
(1 - 0)
18:0008.06.19Stal Krasnik0 - 3Orleta Radzyn Podlaski
(0 - 2)
18:0008.06.19Wisla Sandomierz1 - 0Chelm
(0 - 0)
PolandPoland: U18 CLJ
13:0001.06.19Wks Slask Wroclaw Sa0 - 3MKS Arka Gdynia
(0 - 0)
13:0001.06.19KS Gornik Zabrze0 - 1GKS Belchatow
(0 - 1)
13:0001.06.19Kks Lech Poznan0 - 0Zaglebie Lubin Sa
(0 - 0)
13:0001.06.19Fcb Escola Varsovia2 - 1Ruch Chorzow Sa
(0 - 0)