Giriş
Kayıt

Futbol » Slovakya

SlovakyaSlovakya: Slovakya Süper Ligi
17:3005.10.19FC Spartak Trnava1 - 2DAC Dunajska Streda
(0 - 1)
18:0005.10.19Pohronie2 - 2MFK Zemplin Michalovce
(1 - 1)
18:0005.10.19Nitra1 - 4FK Senica
(0 - 2)
18:0005.10.19MSK Zilina1 - 0SKF Sered
(1 - 0)
18:0006.10.19AS Trencin2 - 2FC Vion Zlate Moravce - Vrable
(1 - 1)
19:0006.10.19MFK Ruzomberok1 - 1SK Slovan Bratislava
(1 - 0)
18:0019.10.19Nitra - MFK Ruzomberok
18:0019.10.19SK Slovan Bratislava - Pohronie
18:0019.10.19MSK Zilina - MFK Zemplin Michalovce
18:0019.10.19SKF Sered - FC Spartak Trnava
18:0020.10.19AS Trencin - FK Senica
19:0020.10.19DAC Dunajska Streda - FC Vion Zlate Moravce - Vrable
17:0026.10.19MFK Ruzomberok - AS Trencin
18:0026.10.19FK Senica - SKF Sered
18:0026.10.19Pohronie - DAC Dunajska Streda
18:0026.10.19FC Vion Zlate Moravce - Vrable - Nitra
18:0027.10.19MFK Zemplin Michalovce - SK Slovan Bratislava
19:0027.10.19FC Spartak Trnava - MSK Zilina
SlovakyaSlovakya: Slovakya İkinci Ligi
18:0004.10.19FK Zeleziarne Podbrezova1 - 01914 Samorin
(0 - 0)
16:0005.10.19FK Poprad0 - 1MSK Zilina B
(0 - 1)
16:0005.10.19Banska Bystrica3 - 3Dubnica
(1 - 1)
16:0005.10.19Komarno0 - 0Artmedia Petrzalka
(0 - 0)
16:0005.10.19Liptovsky Mikulas1 - 1Slavoj Trebisov
(0 - 0)
16:0005.10.19Kosice0 - 0Matador Puchov
(0 - 0)
16:0005.10.19Slovan Bratislava B0 - 0Ruzemberok (A)
(0 - 0)
20:0005.10.19MFK Skalica3 - 0Bardejov
(2 - 0)
16:0012.10.19MSK Zilina B4 - 2MFK Skalica
(2 - 1)
16:0012.10.19Dubnica0 - 1Kosice
(0 - 0)
16:0012.10.19Bardejov1 - 3Liptovsky Mikulas
(0 - 1)
16:0012.10.19Slovan Bratislava B2 - 0Matador Puchov
(2 - 0)
11:3013.10.19Artmedia Petrzalka0 - 2Banska Bystrica
(0 - 2)
11:3013.10.191914 Samorin0 - 1FK Poprad
(0 - 0)
11:3013.10.19Ruzemberok (A)İptalFK Zeleziarne Podbrezova
16:0013.10.19Slavoj Trebisov3 - 1Komarno
(2 - 1)
17:0018.10.19FK Poprad - Ruzemberok (A)
18:0018.10.19FK Zeleziarne Podbrezova - Matador Puchov
19:0018.10.19MFK Skalica - 1914 Samorin
15:3019.10.19Kosice - Slovan Bratislava B
15:3019.10.19Liptovsky Mikulas - MSK Zilina B
15:3019.10.19Banska Bystrica - Slavoj Trebisov
15:3019.10.19Dubnica - Artmedia Petrzalka
15:3019.10.19Komarno - Bardejov
15:3026.10.19Bardejov - Banska Bystrica
15:3026.10.19Slovan Bratislava B - FK Zeleziarne Podbrezova
15:3026.10.19Matador Puchov - FK Poprad
12:3027.10.19Ruzemberok (A) - MFK Skalica
12:3027.10.19Artmedia Petrzalka - Kosice
12:3027.10.191914 Samorin - Liptovsky Mikulas
12:3027.10.19MSK Zilina B - Komarno
16:3027.10.19Slavoj Trebisov - Dubnica
SlovakyaSlovakya: Slovakya Kupası
16:3002.10.19OFK Malzenice1 - 4FK Senica
(0 - 0)
16:0009.10.19Slavia Tu Kosice0 - 3Pohronie
(0 - 1)
16:0009.10.19L. Stiavnica0 - 4SK Slovan Bratislava
(0 - 2)
15:3030.10.19SKF Sered - Artmedia Petrzalka
15:3030.10.19Pohronie - FC Vion Zlate Moravce - Vrable
15:3030.10.19AS Trencin - MFK Skalica
17:0030.10.19FK Poprad - Banska Bystrica
19:0030.10.19Nitra - Liptovsky Mikulas
19:3030.10.19FK Senica - MFK Ruzomberok
20:0030.10.19DAC Dunajska Streda - FC Spartak Trnava
SlovakyaSlovakya: Slovakya Kadınlar 1. Ligi
15:3012.10.19Spartak Myjava5 - 0Nmsk Bratislava
11:0013.10.19SK Slovan Bratislava8 - 1Skf Zilina
16:0013.10.19Banska Bystrica0 - 4FC Nitra
16:0013.10.19Partizan Bardejov - FC Spartak Trnava
17:0013.10.19AS Trencin4 - 0FK Poprad
15:3019.10.19FC Nitra - Spartak Myjava
15:3019.10.19FK Poprad - SK Slovan Bratislava
12:0020.10.19FC Spartak Trnava - Banska Bystrica
15:0020.10.19Skf Zilina - Partizan Bardejov
15:3020.10.19Nmsk Bratislava - AS Trencin
11:0026.10.19Banska Bystrica - Skf Zilina
15:3026.10.19Partizan Bardejov - FK Poprad
16:3027.10.19Nmsk Bratislava - FC Nitra
16:3027.10.19Spartak Myjava - FC Spartak Trnava
18:0027.10.19AS Trencin - SK Slovan Bratislava
SlovakyaSlovakya: U19 1. Ligi
15:0002.10.19Zilina3 - 2Dunajska Streda
12:0005.10.19Dunajska Streda5 - 2Banska Bystrica
12:0005.10.19Nitra4 - 0S. Trnava
12:0005.10.19Ruzomberok0 - 2Zilina
12:0005.10.19Sport Podbrezova2 - 1Trencin
15:0005.10.19Senica0 - 2FK Poprad
12:0006.10.19Michalovce0 - 2Bratislava
11:0012.10.19S. Trnava4 - 0Michalovce
12:0012.10.19Zilina4 - 1Sport Podbrezova
12:0012.10.19Banska Bystrica1 - 1FK Poprad
12:0012.10.19Dunajska StredaİptalRuzomberok
12:0012.10.19Trencin0 - 3Nitra
15:0016.10.19Dunajska Streda - Bratislava
12:0019.10.19Senica - S. Trnava
12:0019.10.19Ruzomberok - Banska Bystrica
12:0019.10.19FK Poprad - Bratislava
12:0019.10.19Sport Podbrezova - Dunajska Streda
12:0019.10.19Nitra - Zilina
12:0020.10.19Michalovce - Trencin
12:0026.10.19Sport Podbrezova - Ruzomberok
12:0026.10.19Banska Bystrica - Bratislava
12:0026.10.19Senica - Trencin
12:0026.10.19Nitra - Dunajska Streda
12:0026.10.19FK Poprad - S. Trnava
13:0027.10.19Michalovce - Zilina
13:0031.10.19Ruzomberok - Nitra
13:0031.10.19Dunajska Streda - Michalovce
13:0031.10.19Sport Podbrezova - Banska Bystrica
13:0031.10.19Trencin - FK Poprad
13:0031.10.19Zilina - Senica
13:0031.10.19S. Trnava - Bratislava

Futbol, tenis, basketbol, beyzbol, hokey ve diğer birçok spor dalından hızlı ve isabetli canlı skorlar.

Copyright © 2012-19 canlimacskor.com