Giriş
Kayıt

Futbol » İngiltere Amatör

İngiltere Amatörİngiltere Amatör: Konferans Kuzey
21:4501.10.19Leamington0 - 2Hereford
(0 - 0)
17:0012.10.19KidderminsterİptalFarsley Celtic
17:0012.10.19Southport1 - 0Brackley
(0 - 0)
17:0012.10.19Guiseley AFC1 - 1Altringham
(1 - 0)
17:0012.10.19Leamington0 - 1Alfreton
(0 - 1)
17:0012.10.19Kings Lynn Town2 - 2Chester FC
(1 - 0)
17:0012.10.19Telford1 - 1York
(0 - 0)
17:0012.10.19Bradford Park3 - 2Hereford
(2 - 1)
17:0012.10.19Kettering Forest0 - 2Spennymoor
(0 - 1)
17:0012.10.19Curzon Ashton0 - 1Blyth
(0 - 0)
17:0012.10.19Gateshead1 - 0Gloucester
(1 - 0)
17:0012.10.19Darlington2 - 1Boston United FC
(2 - 1)
17:0019.10.19SouthportİptalHereford
17:0019.10.19BrackleyİptalSpennymoor
17:0019.10.19Kettering ForestİptalAltringham
17:0019.10.19Alfreton - Farsley Celtic
17:0019.10.19Blyth - Chester FC
17:0019.10.19YorkİptalBoston United FC
17:0019.10.19DarlingtonİptalKidderminster
17:0019.10.19Gloucester - Bradford Park
17:0019.10.19Telford - Guiseley AFC
17:0019.10.19GatesheadİptalCurzon Ashton
17:0019.10.19Kings Lynn TownİptalLeamington
17:0026.10.19Bradford Park - Southport
17:0026.10.19Farsley Celtic - Brackley
17:0026.10.19Curzon Ashton - Kettering Forest
17:0026.10.19Hereford - Alfreton
17:0026.10.19Chester FC - York
17:0026.10.19Kidderminster - Kings Lynn Town
17:0026.10.19Guiseley AFC - Darlington
17:0026.10.19Leamington - Gateshead
17:0026.10.19Boston United FC - Blyth
17:0026.10.19Spennymoor - Gloucester
17:0026.10.19Altringham - Telford
22:4529.10.19York - Boston United FC
İngiltere Amatörİngiltere Amatör: Konferans Güney
17:0012.10.19Havant & Waterloov.1 - 2Hemel Hempstead
(0 - 0)
17:0012.10.19Bath1 - 1Maidstone
(0 - 0)
17:0012.10.19Welling United0 - 1Hampton & Richmond Borough FC
(0 - 0)
17:0012.10.19Chelmsford City1 - 3Wealdstone
(0 - 1)
17:0012.10.19Concord Rangers0 - 1Chippenham Town
(0 - 0)
17:0012.10.19Tonbridge Angels5 - 1Braintree
(3 - 0)
17:0012.10.19Dorking Wanderers1 - 0Hungerford Town
(1 - 0)
17:0012.10.19ST Albans City1 - 3Eastbourne Borough
(1 - 2)
17:0012.10.19Dulwich Hamlet2 - 2Weymouth FC
(1 - 1)
17:0012.10.19Slough Town3 - 1Billericay Town
(2 - 0)
17:0012.10.19Oxford City0 - 1Dartford
(0 - 1)
17:0019.10.19Dorking WanderersİptalOxford City
17:0019.10.19ST Albans City - Bath
17:0019.10.19Eastbourne BoroughİptalWeymouth FC
17:0019.10.19Slough TownİptalWelling United
17:0019.10.19Dulwich HamletİptalHavant & Waterloov.
17:0019.10.19Hampton & Richmond Borough FCİptalDartford
17:0019.10.19Concord Rangers - Hungerford Town
17:0019.10.19Tonbridge Angels - Chelmsford City
17:0019.10.19Chippenham TownİptalHemel Hempstead
17:0019.10.19BraintreeİptalMaidstone
17:0019.10.19Billericay TownİptalWealdstone
17:0026.10.19Maidstone - Billericay Town
17:0026.10.19Dartford - Chippenham Town
17:0026.10.19Oxford City - Slough Town
17:0026.10.19Hungerford Town - Hampton & Richmond Borough FC
17:0026.10.19Hemel Hempstead - Eastbourne Borough
17:0026.10.19Chelmsford City - Dulwich Hamlet
17:0026.10.19Wealdstone - Tonbridge Angels
17:0026.10.19Havant & Waterloov. - Concord Rangers
17:0026.10.19Welling United - ST Albans City
17:0026.10.19Bath - Dorking Wanderers
17:0026.10.19Weymouth FC - Braintree
İngiltere Amatörİngiltere Amatör: Isthmian League, Premier Division
21:4501.10.19Bishop's Stortford1 - 4Potters Bar Town
21:4501.10.19Hornchurch1 - 0Folkestone Invicta
21:4501.10.19Brightlingsea Regent0 - 2Enfield Town
21:4501.10.19Cheshunt FC1 - 0Wingate & Finchley
21:4501.10.19Merstham1 - 3Worthing FC
21:4501.10.19Corinthian Casuals1 - 2Horsham
21:4501.10.19Easy Thurrock1 - 2Margate
21:4501.10.19Bognor Regis5 - 1Leatherhead
21:4502.10.19Cray Wanderers3 - 1Bowers & Pitsea
17:0005.10.19Folkestone Invicta3 - 2Brightlingsea Regent
17:0005.10.19Horsham1 - 0Hornchurch
17:0005.10.19Worthing FC2 - 3Easy Thurrock
17:0005.10.19Leatherhead3 - 0Cheshunt FC
21:4508.10.19MargateİptalLeatherhead
21:4508.10.19Horsham2 - 2Carshalton Athletic
21:4509.10.19KingstonianİptalEnfield Town
17:0012.10.19Brightlingsea Regent1 - 1Wingate & Finchley
17:0012.10.19Easy Thurrock1 - 0Lewes
17:0012.10.19Merstham1 - 4Leatherhead
17:0012.10.19Cheshunt FC1 - 2Worthing FC
17:0012.10.19Hornchurch2 - 1Bowers & Pitsea
17:0012.10.19Carshalton Athletic2 - 2Kingstonian
17:0012.10.19Bishop's Stortford2 - 0Horsham
17:0012.10.19Haringey Borough1 - 0Margate
17:0012.10.19Bognor Regis0 - 4Potters Bar Town
17:0012.10.19Cray Wanderers3 - 5Enfield Town
17:0012.10.19Corinthian Casuals0 - 1Folkestone Invicta
21:4514.10.19Haringey Borough - Hornchurch
21:4515.10.19Folkestone Invicta - Cheshunt FC
21:4515.10.19Bowers & PitseaİptalBognor Regis
21:4515.10.19Merstham - Cray Wanderers
17:0019.10.19Margate - Bishop's Stortford
17:0019.10.19Kingstonian - Easy Thurrock
17:0019.10.19Folkestone Invicta - Bognor Regis
17:0019.10.19Wingate & Finchley - Carshalton Athletic
17:0019.10.19Bowers & Pitsea - Corinthian Casuals
17:0019.10.19Enfield Town - Cheshunt FC
17:0019.10.19Horsham - Merstham
17:0019.10.19Leatherhead - Hornchurch
17:0019.10.19Potters Bar Town - Haringey Borough
17:0019.10.19Lewes - Cray Wanderers
17:0019.10.19Worthing FC - Brightlingsea Regent
21:4522.10.19Bowers & Pitsea - Haringey Borough
21:4522.10.19Horsham - Cray Wanderers
21:4522.10.19Folkestone Invicta - Easy Thurrock
21:4522.10.19Potters Bar Town - Brightlingsea Regent
21:4522.10.19Wingate & Finchley - Bishop's Stortford
21:4522.10.19Enfield Town - Hornchurch
21:4522.10.19Margate - Merstham
21:4522.10.19Worthing FC - Carshalton Athletic
21:4523.10.19Kingstonian - Bognor Regis
21:4523.10.19Lewes - Corinthian Casuals
21:4529.10.19Bishop's Stortford - Corinthian Casuals
22:4529.10.19Enfield Town - Carshalton Athletic
22:4529.10.19Potters Bar Town - Worthing FC
21:4530.10.19Lewes - Wingate & Finchley
İngiltere Amatörİngiltere Amatör: Northern Premier League, Premier Division
21:4501.10.19G'borough Trinity4 - 1Bamber Bridge
21:4501.10.19Nantwich Town3 - 1Matlock Town
21:4501.10.19AthertonİptalStafford Rangers
21:4501.10.19Whitby TownİptalRadcliffe FC
21:4501.10.19Buxton FCİptalWarrington Town
21:4501.10.19FC United Of Manchester0 - 2South Shields
21:4501.10.19Witton Albion1 - 3Lancaster City
21:4501.10.19Grantham Town0 - 4Ashton
21:4501.10.19Hyde United2 - 3Mickeover Sports
21:4501.10.19Morpeth TownİptalStalybridge Celtic
21:4501.10.19Scarborough Athletic1 - 1Basford United
17:0005.10.19Mickeover Sports1 - 0Scarborough Athletic
17:0005.10.19AshtonİptalNantwich Town
17:0005.10.19Basford UnitedİptalBuxton FC
17:0005.10.19Warrington TownİptalGrantham Town
17:0005.10.19Stafford RangersİptalG'borough Trinity
17:0005.10.19Lancaster CityİptalWhitby Town
17:0005.10.19Matlock TownİptalMorpeth Town
17:0005.10.19South Shields3 - 0Atherton
17:0005.10.19Bamber Bridge1 - 1Witton Albion
17:0005.10.19Stalybridge Celtic2 - 3FC United Of Manchester
17:0005.10.19Basford United4 - 3G'borough Trinity
17:0005.10.19Radcliffe FC3 - 0Hyde United
21:4508.10.19Hyde UnitedİptalMatlock Town
21:4508.10.19Radcliffe FCİptalMorpeth Town
21:4508.10.19AthertonİptalWhitby Town
21:4508.10.19Bamber Bridge2 - 2Nantwich Town
21:4508.10.19Warrington Town2 - 2Lancaster City
21:4508.10.19Buxton FC7 - 0Grantham Town
21:4508.10.19Stafford Rangers1 - 1Witton Albion
21:4508.10.19Mickeover SportsİptalFC United Of Manchester
21:4508.10.19Mickeover Sports1 - 1Morpeth Town
21:4508.10.19South Shields2 - 1Stalybridge Celtic
21:4508.10.19Matlock Town1 - 2Scarborough Athletic
21:4508.10.19AshtonİptalScarborough Athletic
17:0012.10.19Matlock Town3 - 1Mickeover Sports
17:0012.10.19Witton Albion3 - 1South Shields
17:0012.10.19Nantwich Town0 - 1Radcliffe FC
17:0012.10.19Lancaster City3 - 0Ashton
17:0012.10.19Scarborough Athletic1 - 1Stafford Rangers
17:0012.10.19Whitby Town0 - 1Warrington Town
17:0012.10.19Grantham Town2 - 2Hyde United
17:0012.10.19Morpeth Town1 - 1Basford United
17:0012.10.19G'borough Trinity0 - 2Atherton
17:0012.10.19FC United Of Manchester7 - 0Buxton FC
17:0012.10.19Stalybridge Celtic3 - 2Bamber Bridge
21:4515.10.19Matlock Town - Warrington Town
21:4515.10.19Stalybridge Celtic - Stafford Rangers
21:4515.10.19G'borough Trinity - Buxton FC
21:4515.10.19Scarborough Athletic - Hyde United
21:4515.10.19FC United Of Manchester - Basford United
21:4515.10.19Nantwich TownİptalSouth Shields
21:4515.10.19Whitby TownİptalMickeover Sports
21:4515.10.19Lancaster City - Radcliffe FC
21:4515.10.19Witton Albion - Ashton
21:4515.10.19Morpeth Town - Atherton
17:0019.10.19Basford UnitedİptalNantwich Town
17:0019.10.19Warrington Town - Stalybridge Celtic
17:0019.10.19Radcliffe FC - Matlock Town
17:0019.10.19Bamber Bridge - Scarborough Athletic
17:0019.10.19South Shields - Grantham Town
17:0019.10.19Hyde United - Morpeth Town
17:0019.10.19Atherton - FC United Of Manchester
17:0019.10.19Buxton FC - Witton Albion
17:0019.10.19Mickeover Sports - Lancaster City
17:0019.10.19Ashton - G'borough Trinity
17:0019.10.19Stafford RangersİptalWhitby Town
21:4529.10.19Witton Albion - Radcliffe FC
İngiltere Amatörİngiltere Amatör: Professional Development League
15:0007.10.19Cardiff City2 - 1Millwall
15:0009.10.19Ipswich Town6 - 3Bolton Wanderers Yedekler
15:0009.10.19Crewe Alexandra1 - 4Watford Fc Reserve
15:0010.10.19Millwall4 - 1Coventry City
16:0011.10.19Barnsley5 - 2Birmingham City Yedekler
16:0011.10.19Queens Park3 - 3Charlton Athletic
14:0013.10.19Hull City1 - 5Sheffield Wednesday Yedekler
15:0014.10.19Ipswich Town - Cardiff City
15:0014.10.19Crystal Palace Yedekler - Watford Fc Reserve
21:0014.10.19Bolton Wanderers Yedekler - Crewe Alexandra
21:0014.10.19Wigan Athletic Yedekler - Burnley
21:0014.10.19Sheffield United - Nottingham Forest
16:0017.10.19Wigan Athletic Yedekler - Coventry City
15:3018.10.19Birmingham City Yedekler - Leeds United Reserve
15:0021.10.19Sheffield Wednesday Yedekler - Bolton Wanderers Yedekler
15:0021.10.19Bristol City - Millwall
15:0021.10.19Crystal Palace Yedekler - Charlton Athletic
15:0021.10.19Queens Park - Ipswich Town
15:0021.10.19Colchester - Cardiff City
15:0021.10.19Coventry City - Watford Fc Reserve
16:0021.10.19Burnley - Barnsley
21:0021.10.19Nottingham Forest - Wigan Athletic Yedekler
15:0023.10.19Crewe Alexandra - Sheffield United
15:0025.10.19Watford Fc Reserve - Colchester
21:3026.10.19Hull City - Sheffield United
15:0028.10.19Sheffield Wednesday Yedekler - Barnsley
16:0028.10.19Crewe Alexandra - Nottingham Forest
17:0028.10.19Charlton Athletic - Bristol City
22:0028.10.19Cardiff City - Crystal Palace Yedekler
22:0028.10.19Leeds United Reserve - Burnley
22:0028.10.19Bolton Wanderers Yedekler - Wigan Athletic Yedekler
22:0028.10.19Ipswich Town - Coventry City
17:0029.10.19Millwall - Queens Park
İngiltere Amatörİngiltere Amatör: FA Kadınlar Süper Ligi
16:0012.10.19Manchester City Lfc3 - 0Birmingham City FC Kadınlar
(1 - 0)
14:0013.10.19Liverpool FC Kadınlar1 - 1Bristol City
(0 - 1)
14:3013.10.19Spurs0 - 3Manchester United
(0 - 1)
16:0013.10.19Reading Lfc3 - 2Everton FC Kadınlar
(2 - 2)
16:0013.10.19Brighton & Hove Albion LFC1 - 3West Ham United Lfc
(0 - 1)
17:0013.10.19Chelsea FC Kadınlar2 - 1Arsenal FC Kadınlar
(0 - 1)
15:3027.10.19Everton FC Kadınlar - Brighton & Hove Albion LFC
15:3027.10.19Manchester United - Reading Lfc
17:0027.10.19Birmingham City FC Kadınlar - Liverpool FC Kadınlar
17:3027.10.19Arsenal FC Kadınlar - Manchester City Lfc
18:0027.10.19Bristol City - Spurs
18:0027.10.19West Ham United Lfc - Chelsea FC Kadınlar
İngiltere Amatörİngiltere Amatör: 2. Premier Lig, 1. Küme
21:0018.10.19Chelsea - Arsenal FC Reserve
21:0018.10.19Tottenham Hotspur - Leicester (R)
21:0018.10.19Derby County R. - Everton
15:0019.10.19Manchester City - Brighton & Hove Albion
16:0020.10.19Liverpool - Wolwerhampton Wanderers
21:0021.10.19Southampton Fc - Blackburn Rovers
21:0025.10.19Leicester (R) - Southampton Fc
13:3026.10.19Brighton & Hove Albion - Derby County R.
15:0026.10.19Wolwerhampton Wanderers - Tottenham Hotspur
16:0026.10.19Everton - Chelsea
18:3026.10.19Manchester City - Arsenal FC Reserve
İngiltere Amatörİngiltere Amatör: 2. Premier Lig, 2. Küme
20:0018.10.19Norwich City - West Bromwich Albion
20:0018.10.19Middlesbrough FC - Reading Fc
20:0021.10.19Aston Villa - Fulham (R)
20:0021.10.19Sunderland - Newcastle United
20:0021.10.19Stoke City (R) - West Ham United
20:0021.10.19Swansea City - Manchester United
15:0025.10.19Fulham (R) - Sunderland
20:0025.10.19Manchester United - Stoke City (R)
20:0025.10.19Norwich City - West Ham United
22:0028.10.19Newcastle United - Middlesbrough FC
22:0028.10.19Reading Fc - Aston Villa
22:0028.10.19West Bromwich Albion - Swansea City
İngiltere Amatörİngiltere Amatör: Southern League, Premier Division Central
17:0005.10.19AFC Rushden And Diamonds2 - 8Bromsgrove Sporting FC
17:0005.10.19Stratford Town3 - 1Leiston
17:0005.10.19Stratford TownİptalHednesford Town
17:0005.10.19StourbridgeİptalRoyston Town
17:0005.10.19St Ives Town2 - 0Nuneaton
17:0005.10.19Biggleswade Town3 - 1Redditch United
17:0005.10.19TamworthİptalAlvechurch
17:0005.10.19Needham Market FC0 - 1Banbury United
17:0012.10.19Hednesford Town4 - 1Royston Town
17:0012.10.19St Ives Town0 - 3Peterborough Sports FC
17:0012.10.19Stratford Town0 - 3Lowestoft Town
17:0012.10.19Biggleswade Town2 - 1Tamworth
17:0012.10.19Hitchin Town2 - 2Bromsgrove Sporting FC
17:0012.10.19AFC Rushden And Diamonds0 - 3Coalville Town
17:0012.10.19Stourbridge1 - 1Banbury United
17:0012.10.19Needham Market FC1 - 1Alvechurch
17:0012.10.19Nuneaton3 - 0Redditch United
17:0012.10.19Barwell FC5 - 0Leiston
17:0012.10.19Kıngs Langley4 - 0Rushall Olympic
21:4515.10.19Tamworth - AFC Rushden And Diamonds
21:4515.10.19Leiston - St Ives Town
21:4515.10.19Lowestoft Town - Needham Market FC
21:4515.10.19Peterborough Sports FC - Nuneaton
21:4515.10.19Royston Town - Hitchin Town
21:4515.10.19Rushall Olympic - Barwell FC
21:4515.10.19AlvechurchİptalStourbridge
21:4515.10.19Coalville Town - Biggleswade Town
21:4515.10.19Bromsgrove Sporting FC - Hednesford Town
17:0019.10.19LeistonİptalHednesford Town
17:0019.10.19Peterborough Sports FCİptalHitchin Town
17:0019.10.19Rushall Olympic - AFC Rushden And Diamonds
17:0019.10.19Banbury United - Biggleswade Town
17:0019.10.19Royston TownİptalStratford Town
17:0019.10.19Tamworth - Needham Market FC
17:0019.10.19Redditch United - Barwell FC
17:0019.10.19Bromsgrove Sporting FC - Nuneaton
17:0019.10.19Alvechurch - St Ives Town
17:0019.10.19Coalville TownİptalKıngs Langley
17:0019.10.19Leiston - Hitchin Town
17:0019.10.19Lowestoft TownİptalStourbridge
21:4521.10.19Hitchin Town - Coalville Town
21:4521.10.19Stourbridge - Rushall Olympic
21:4522.10.19Needham Market FC - Peterborough Sports FC
21:4522.10.19Kıngs Langley - Leiston
21:4522.10.19Barwell FC - Bromsgrove Sporting FC
21:4522.10.19Hednesford Town - Redditch United
21:4522.10.19Stratford Town - Tamworth
21:4522.10.19St Ives Town - Royston Town
21:4522.10.19Biggleswade TownİptalLowestoft Town
21:4522.10.19AFC Rushden And Diamonds - Banbury United
22:4529.10.19Royston Town - Needham Market FC
22:4529.10.19Bromsgrove Sporting FC - Kıngs Langley
İngiltere Amatörİngiltere Amatör: Southern League, Premier Division South
17:0005.10.19Yate Town0 - 3Truro City
17:0005.10.19Gosport Borough2 - 1Metropolitan Police
17:0005.10.19Tiverton Town2 - 1Dorchester Town
17:0005.10.19Taunton Town3 - 1Farnborough
17:0005.10.19Swindon Supermarine2 - 1Chesham UTD
17:0005.10.19Merthyr Town3 - 1Wimborne Town
21:4508.10.19Yate Town2 - 1Hartley Wintney
21:4508.10.19Swindon Supermarine3 - 0Blackfield & Langley
17:0012.10.19Hendon0 - 3Salisbury
17:0012.10.19Hartley Wintney1 - 0Walton Casuals
17:0012.10.19Weston Super Mare6 - 0Dorchester Town
17:0012.10.19Gosport Borough2 - 1Chesham UTD
17:0012.10.19Taunton Town2 - 1Heyes & Yeading
17:0012.10.19Yate Town1 - 0Metropolitan Police
17:0012.10.19Harrow Borough1 - 2Truro City
17:0012.10.19Swindon Supermarine3 - 2Farnborough
17:0012.10.19Wimborne Town0 - 3Tiverton Town
17:0012.10.19Poole TownİptalBeaconsfield Town
17:0012.10.19Merthyr Town2 - 0Blackfield & Langley
21:4515.10.19Metropolitan Police - Swindon Supermarine
21:4515.10.19Dorchester Town - Merthyr Town
21:4515.10.19Heyes & Yeading - Hendon
21:4515.10.19Walton Casuals - Gosport Borough
21:4515.10.19Salisbury - Taunton Town
21:4515.10.19Beaconsfield Town - Hartley Wintney
21:4515.10.19Truro City - Poole Town
21:4515.10.19Blackfield & Langley - Weston Super Mare
21:4515.10.19Chesham UTD - Harrow Borough
21:4516.10.19Tiverton Town - Yate Town
21:4516.10.19Farnborough - Wimborne Town
17:0019.10.19Tiverton Town - Swindon Supermarine
17:0019.10.19Heyes & Yeading - Poole Town
17:0019.10.19Blackfield & Langley - Hartley Wintney
17:0019.10.19Truro City - Hendon
17:0019.10.19Dorchester Town - Yate Town
17:0019.10.19Beaconsfield Town - Merthyr Town
17:0019.10.19Metropolitan Police - Weston Super Mare
17:0019.10.19Walton Casuals - Taunton Town
17:0019.10.19Salisbury - Harrow Borough
17:0019.10.19Farnborough - Gosport Borough
17:0019.10.19Chesham UTD - Wimborne Town
21:3022.10.19Hartley Wintney - Chesham UTD
21:4522.10.19Hendon - Walton Casuals
21:4522.10.19Gosport Borough - Beaconsfield Town
21:4522.10.19Poole Town - Blackfield & Langley
21:4522.10.19Swindon Supermarine - Heyes & Yeading
21:4522.10.19Merthyr Town - Salisbury
21:4522.10.19Weston Super Mare - Tiverton Town
21:4522.10.19Harrow Borough - Metropolitan Police
21:4522.10.19Wimborne Town - Dorchester Town
21:4522.10.19Yate Town - Farnborough
21:4523.10.19Taunton Town - Truro City
22:3029.10.19Hartley Wintney - Hendon
22:4529.10.19Weston Super Mare - Harrow Borough
22:4529.10.19Blackfield & Langley - Walton Casuals
22:4529.10.19Poole Town - Salisbury
Futbol

Avrupa

Uluslararası

Kuzey Amerika

Afrika

Güney Amerika

Asya

Okyanusya

Futbol, tenis, basketbol, beyzbol, hokey ve diğer birçok spor dalından hızlı ve isabetli canlı skorlar.

Copyright © 2012-19 canlimacskor.com