Giriş
Kayıt

Futbol » Avusturya Amatör

Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Bölgesel Lig Merkez
20:0001.10.19Sturm Graz (A)1 - 2Union Gurten
(0 - 1)
20:0004.10.19Allerheiligen1 - 2Weindorf St. Anna
(0 - 1)
20:0004.10.19Bad Gleichenberg1 - 4SV Ried II
(0 - 2)
20:0004.10.19Wels1 - 6WSC Hertha
(1 - 4)
20:0004.10.19Gleisdorf4 - 0Kalsdorf
(3 - 0)
20:0004.10.19Vocklamarkt4 - 1SC Weiz
(1 - 1)
16:0005.10.19Wolfsberger (A)4 - 2ATSV Stadl-Paura
(1 - 0)
19:0005.10.19Union Gurten1 - 1Deutschlandsberger SC
(1 - 1)
20:0005.10.19Sturm Graz (A)3 - 1ASCO ATSV Wolfsberg
(0 - 0)
20:0011.10.19ASCO ATSV Wolfsberg1 - 1Union Gurten
(1 - 1)
20:0011.10.19Gleisdorf1 - 2Bad Gleichenberg
(0 - 1)
20:0011.10.19Deutschlandsberger SC3 - 4Allerheiligen
(2 - 2)
20:0011.10.19Kalsdorf1 - 1Weindorf St. Anna
(0 - 0)
16:0012.10.19SV Ried II4 - 0Vocklamarkt
(1 - 0)
16:0012.10.19ATSV Stadl-Paura1 - 0Wels
(0 - 0)
20:0018.10.19Wels - SC Weiz
20:0018.10.19Sturm Graz (A) - ATSV Stadl-Paura
20:0018.10.19Bad Gleichenberg - Kalsdorf
20:0018.10.19Vocklamarkt - Gleisdorf
16:0019.10.19Wolfsberger (A) - SV Ried II
17:0019.10.19Union Gurten - WSC Hertha
18:3019.10.19Allerheiligen - ASCO ATSV Wolfsberg
20:0019.10.19Weindorf St. Anna - Deutschlandsberger SC
20:0022.10.19SC Weiz - Wolfsberger (A)
20:0022.10.19WSC Hertha - Sturm Graz (A)
20:0025.10.19Gleisdorf - Wolfsberger (A)
20:0025.10.19SC Weiz - Sturm Graz (A)
20:0025.10.19Kalsdorf - Deutschlandsberger SC
20:0025.10.19ASCO ATSV Wolfsberg - Weindorf St. Anna
15:0026.10.19ATSV Stadl-Paura - Union Gurten
15:0026.10.19SV Ried II - Wels
16:0026.10.19Bad Gleichenberg - Vocklamarkt
16:0026.10.19WSC Hertha - Allerheiligen
21:0031.10.19Allerheiligen - ATSV Stadl-Paura
21:0031.10.19Vocklamarkt - Kalsdorf
21:0031.10.19Sturm Graz (A) - SV Ried II
Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Bölgesel Lig Doğu
19:3004.10.19Traiskirchen FCM1 - 3Wiener Sportklub
(1 - 2)
20:0004.10.19SC Neusiedl 19190 - 4SC Team Wiener Linien
(0 - 3)
20:0004.10.19SK Rapid (A)0 - 0ASK Ebreichsdorf
(0 - 0)
20:3004.10.19ASV Drassburg5 - 2FC Mauerwerk
(2 - 2)
20:3004.10.19FC Marchfeld Donauauen3 - 2Wiener Neustadt
(1 - 1)
17:0005.10.19Wiener Viktoria2 - 2ASK-BSC Bruck/Leitha
(0 - 2)
17:0006.10.19Nordea Admira (A)0 - 0SV Stripfing
(0 - 0)
17:0006.10.19SV Leobendorf0 - 3SV Mattersburg (A)
(0 - 0)
20:0011.10.19ASK-BSC Bruck/Leitha1 - 2SK Rapid (A)
(1 - 1)
20:0011.10.19SV Mattersburg (A)2 - 1Nordea Admira (A)
(1 - 0)
20:3011.10.19Wiener Neustadt2 - 6ASV Drassburg
(2 - 1)
20:3011.10.19Wiener Sportklub2 - 1SC Neusiedl 1919
(1 - 0)
20:3011.10.19FC Mauerwerk2 - 0SV Leobendorf
(0 - 0)
20:3011.10.19ASK Ebreichsdorf0 - 0FC Marchfeld Donauauen
(0 - 0)
16:3012.10.19SV Stripfing2 - 1Traiskirchen FCM
(1 - 1)
19:0012.10.19SC Team Wiener Linien0 - 0Wiener Viktoria
(0 - 0)
20:3017.10.19FC Mauerwerk - Wiener Neustadt
20:0018.10.19SK Rapid (A) - SC Team Wiener Linien
20:0018.10.19SC Neusiedl 1919 - SV Stripfing
20:3018.10.19ASV Drassburg - ASK Ebreichsdorf
20:3018.10.19Traiskirchen FCM - SV Mattersburg (A)
20:3018.10.19FC Marchfeld Donauauen - ASK-BSC Bruck/Leitha
17:0019.10.19Wiener Viktoria - Wiener Sportklub
19:0019.10.19SV Leobendorf - Nordea Admira (A)
20:0022.10.19SK Rapid (A) - FC Marchfeld Donauauen
20:0025.10.19ASK-BSC Bruck/Leitha - ASV Drassburg
20:0025.10.19SV Mattersburg (A) - SC Neusiedl 1919
20:3025.10.19Wiener Neustadt - SV Leobendorf
20:3025.10.19Wiener Sportklub - SK Rapid (A)
20:3025.10.19ASK Ebreichsdorf - FC Mauerwerk
16:0026.10.19SV Stripfing - Wiener Viktoria
19:0026.10.19SC Team Wiener Linien - FC Marchfeld Donauauen
18:0027.10.19Nordea Admira (A) - Traiskirchen FCM
Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Bayanlar Ligi
14:3012.10.19Altenmarkt0 - 2Sudburgenland
(0 - 1)
14:3012.10.19St. Polten14 - 3Wacker Innsbruck
(6 - 1)
15:0012.10.19SV Horn1 - 5Landhaus/Wien
(0 - 3)
11:0013.10.19Vorderland2 - 4SV Neulengbach
(1 - 3)
14:0013.10.19Bergheim0 - 2Sturm Graz
(0 - 2)
15:0019.10.19Wacker Innsbruck - Bergheim
11:0020.10.19Landhaus/Wien - Vorderland
13:3020.10.19Sturm Graz - Altenmarkt
15:0020.10.19Sudburgenland - SV Horn
16:0020.10.19SV Neulengbach - St. Polten
13:3026.10.19St. Polten - Bergheim
14:0026.10.19Altenmarkt - Wacker Innsbruck
20:0026.10.19SV Neulengbach - Landhaus/Wien
12:0027.10.19Vorderland - Sudburgenland
17:0027.10.19SV Horn - Sturm Graz
Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Eliteliga Vorarlberg
16:0005.10.19Altach II2 - 4FC Langenegg
(2 - 3)
17:0005.10.19VFB Hohenems1 - 1SC RÖTHIS
(0 - 1)
17:0005.10.19RW Rankweil2 - 7Schwarz Weiss Bregenz
(1 - 4)
18:0005.10.19FC Lauterach1 - 0FC Wolfurt
(0 - 0)
11:3006.10.19Dornbirner SV3 - 1Austria Lustenau (A)
(2 - 1)
16:0012.10.19Austria Lustenau (A)0 - 4RW Rankweil
(0 - 1)
17:0012.10.19Schwarz Weiss Bregenz2 - 2FC Lauterach
(0 - 1)
17:0012.10.19FC Langenegg2 - 1Dornbirner SV
(0 - 0)
17:0013.10.19SC RÖTHIS2 - 0Altach II
(2 - 0)
17:0013.10.19FC Wolfurt0 - 3VFB Hohenems
(0 - 1)
15:0019.10.19Dornbirner SV - SC RÖTHIS
17:0019.10.19VFB Hohenems - Schwarz Weiss Bregenz
17:0019.10.19FC Langenegg - Austria Lustenau (A)
18:0019.10.19FC Lauterach - RW Rankweil
17:0020.10.19Altach II - FC Wolfurt
19:0025.10.19Schwarz Weiss Bregenz - Altach II
16:0026.10.19Austria Lustenau (A) - FC Lauterach
17:0026.10.19FC Wolfurt - Dornbirner SV
17:0027.10.19RW Rankweil - VFB Hohenems
18:0027.10.19SC RÖTHIS - FC Langenegg
Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Regionalliga Salzburg
20:0004.10.19Sak 1914 Salzburg4 - 2Wals-Grunau
(2 - 1)
20:0004.10.19Seekirchen2 - 2Schoiz Grödig
(1 - 1)
20:0004.10.19St. Johann1 - 1SV Kuchl
(1 - 0)
16:0005.10.19Anif1 - 5FC Pinzgau Saalfelden
(1 - 2)
17:0005.10.19SV Austria Salzburg7 - 0SK Bischofshofen
(3 - 0)
20:0011.10.19SV Kuchl1 - 5Anif
(1 - 1)
20:0011.10.19FC Pinzgau Saalfelden1 - 1Seekirchen
(0 - 1)
20:0011.10.19SK Bischofshofen0 - 2St. Johann
(0 - 1)
15:0012.10.19Wals-Grunau1 - 1SV Austria Salzburg
(1 - 0)
17:0012.10.19Schoiz Grödig1 - 3Sak 1914 Salzburg
(1 - 1)
20:0018.10.19Sak 1914 Salzburg - Seekirchen
20:0018.10.19St. Johann - Wals-Grunau
16:0019.10.19Anif - SK Bischofshofen
17:0019.10.19SV Austria Salzburg - Schoiz Grödig
16:0020.10.19SV Kuchl - FC Pinzgau Saalfelden
20:0025.10.19Schoiz Grödig - St. Johann
20:0025.10.19Wals-Grunau - Anif
20:0025.10.19FC Pinzgau Saalfelden - Sak 1914 Salzburg
15:0026.10.19SK Bischofshofen - SV Kuchl
16:3027.10.19Seekirchen - SV Austria Salzburg
Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Regionalliga Tirol
20:3004.10.19Woergl4 - 0SVG Reichenau
(3 - 0)
17:0005.10.19FC Wacker Innsbruck 22 - 2Telfs
(1 - 0)
17:3005.10.19FC Kitzbuehel1 - 2Hall
(1 - 1)
16:0006.10.19Schwaz5 - 1Zirl
(2 - 0)
17:0006.10.19Imst 19332 - 0Kufstein
(1 - 0)
20:0011.10.19Kufstein2 - 0Schwaz
(1 - 0)
16:0012.10.19Hall2 - 1Woergl
(0 - 0)
16:3012.10.19SVG Reichenau3 - 1Telfs
(2 - 1)
17:0012.10.19Imst 19331 - 2FC Wacker Innsbruck 2
(0 - 1)
19:0012.10.19Zirl0 - 6FC Kitzbuehel
(0 - 1)
20:0018.10.19Schwaz - Imst 1933
20:3018.10.19Woergl - Zirl
17:3019.10.19FC Kitzbuehel - Kufstein
12:0020.10.19FC Wacker Innsbruck 2 - SVG Reichenau
17:0020.10.19Telfs - Hall
19:0025.10.19Hall - SVG Reichenau
20:0025.10.19Schwaz - FC Wacker Innsbruck 2
20:3025.10.19Zirl - Telfs
12:0026.10.19Kufstein - Woergl
17:0026.10.19Imst 1933 - FC Kitzbuehel

Futbol, tenis, basketbol, beyzbol, hokey ve diğer birçok spor dalından hızlı ve isabetli canlı skorlar.

Copyright © 2012-19 canlimacskor.com